2K
Reaction score
9

Dołączył
Ostatnio widziany

Wpisy na profilu Ostatnie aktywności Posty O mnie

 • Steam ID: https://steamcommunity.com/id/helmut123/ 

  Imię i nazwisko postaci w grze : Wirleich Wutch

  Moje prawdziwe imię to Kacper, mam 18 lat. Roleplay jest dla mnie świetną formą zabawy. Można w dość prosty sposób oderwać się od rzeczywistości i się odstresować. Niekiedy jednak należy zachować powagę sytuacji co jest bardzo ważne według mnie. Kiedyś gralem w rp w gta sa. 

  Historia oraz plany dotyczące mojej postaci:

  Witam, wpadłem na pomysł aby odgrywać postać zadumanego w sobie Niemca. Udaje on że jest prestiżowy i tez tak się stara zachowywać, mimo iż jest biedny. Ubiera się on w skórzane, tanie ubrania które mają drogo wyglądać. Jego pasją są szybkie luksusowe samochody, w latach 90 woził znanych ludzi po mieście Berlin. Do Los Santos przybywa w celu realizowania swojej pasji jaką jest szofer. Postanawia otworzyć swoją działalność jaką jest wożenie jakiegoś prestiżowego gangstera lub po prostu ważnych ludzi. Każda szanująca ważna się osoba powinna mieć swojego własnego szofera który za odpowiednią sumę będzie woził swojego szefa na każde ważne spotkania itd. Oczywiście nasz niemiecki szofer może mieć kilku szefów. Udaje on przed ludźmi, iż pochodzi z bardzo znanej rodziny niemieckiej. Mimo iż wydaje się on fałszywy to pozostaje w pełni lojalny swoim szefom i nikogo nigdy jeszcze nie zdradził (swoich szefów). Oprócz swojej pasji jaką jest wożenie wysoko postawionych ludzi, lubi też sprzedawać nielegalne substancje oraz napadać na różnego rodzaju sklepy aby sobie jeszcze dorobić. Nasz niemiecki szofer od lat jest w głębokiej depresji, chodzi do psychologa a co za tym idzie lubi utopić smutki w alkoholu lub jakimiś narkotykami z czego wynika wiele śmiesznych i dziwnych sytuacji. Jednak jak trzeba to nasz Niemiec potrafi zachować powagę i pełny profesjonalizm. Myślę że na wyspie przyda się profesjonalny szofer, ponieważ niektórzy gangsterzy mają problemy właśnie związane z tym tematem. Dziękuje za przeczytanie, myślę że dałbym rade na wyspie. Pozdrawiam administrację.

  Na discord nazywam się: BANDYCKIBICEPS#9429
  Imie, Nazwisko (IC): Mike Kowalsky

  Data nadania bana: 05/05/2018

  Powód bana: Rozmowa na BW

  Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argument): Witam otóż dostałem bana za rozmowe na "BW". Nie wiem co to znaczy bo w regulaminie nie ma nic na ten temat. Chciałbym prosic o unbana ponieważ gdy mój kolega grał na moim komputerze w gta na serwerze GOTORP.PL dostał bana. Gdy jechał do pracy osoba na motocyklu do niego podjechała i zaczęła mu grozić, pytała sie gdzie idzie i w ogóle to on odpowiedział że do pracy i został zabity po czym dostał bana (na moim koncie) do 2300 roku. Mam nadzieję że rozważycie prośbe o unbana. 

  STEAM ID: 76561198231195936

  Poniżej jest screen informacji o banie :).

  View attachment 2385
  Mam pewien problem. Jestem początkującym graczemi wystąpiła taka sytuacja: Przed moim zakładem pracy stała karetka, nie dało się wyjechać z parkingu. Więc postanowiłem zawieść ją na Policje. Pech chciał że tego samego dnia popsuł mi się mikrofon. Nie mogąc wyjaśnić sytuacji przestraszyłem się i podjechałem karetką w inne miejsce i wyszedłem z niej. Po kilku chwilach przyjechali Policjanci i oskarżono mnie o kradzież. Nie miałem jak wyjaśnić sytuacji i dostałem bana na około 300lat. PS dosłownie ok 300lat. Mam nadzieję że rozważycie ;) prośbę o odroczenie bana pozdrawiam.
  Wczoraj wysłałem do ciebie wiadomość z podaniem do whitelist i pytanie moje brzmi czy zostałem przyjęty?
  niewiem oco chodzi ale jak chce odpalic serwer to pisze mi cos takego Nie jesteś na Whiteliście. Zaaplikuj na GoToRP.pl
  Imie : Potrek

  Wiek : mam 15 lat

  Nick na Discord pokiPOL
  #092

  RP to jest Prawdziwe życie można tam Pracować jako kurier, policjant itp. .To jest odgrywanie postaci

  Nie mam zbyt dużego doświadczenia z RP tylko to co widziałem u innych Youtuberów

  Jestem osobą wesołą lubiąca pomagać i piąć sie w góre

  Peter Parkson

  Mój pomysł na postać to szary przecietny Agent Nieruchomośći Który po kryjomu szprzedaje narkotyki i szprzedaje ukradzione samochody z wysokim procentem
  Imie : Potrek

  Wiek : mam 15 lat

  Nick na Discord pokiPOL

  RP to jest Prawdziwe życie można tam Pracować jako kurier, policjant itp. .To jest odgrywanie postaci

  Nie mam zbyt dużego doświadczenia z RP tylko to co widziałem u innych Youtuberów

  Jestem osobą wesołą lubiąca pomagać i piąć sie w góre

  Peter Parkson

  Mój pomysł na postać to szary przecietny Agent Nieruchomośći Który po kryjomu szprzedaje narkotyki i szprzedaje ukradzione samochody z wysokim procentem
  Imie, Nazwisko (IC):  Peter Parkson
  Chciałbym dostać sie na white list ponieważ chciał bym zobaczyć jak sie gra na takim serwerze jestem ogarnienty prosze o rozważenie moiej prośby z poważeniem
  Dostalem bana za to ze mialem jaka M4, chcialem sie wytlumaczyc lecz mnie zamrozil i nie moglem gadac! chce unbana na serwerze gotorp publiczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Imię, Nazwisko: Mateo Lenkowsky

  Data: 11/01/2018 około godziny 22:00-23:00

  Powód bana: nie nadano powodu.

  Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argument): Ponieważ spodobał mi się ten serwer a zostałem zbanowany po dwudziestu minutach grania a bardzo chciałbym zagrać z moimi kolegami na Waszym serwerze RolePlay.

  Ps. Napisałem prośbę o odbanowanie na serwerze 6 dni temu i nadal nie otrzymałem odpowiedzi.
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…
 • Wczytywanie…