Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jesteś zalogowany jako - Guest!

Zarejestruj się, aby uzyskać pełny dostęp do forum.

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Today
 3. Yesterday
 4. Earlier
 5. Czemu zostalo odrzucone moje podanie?
   

   

 6. 76561198845704139 | Michael Narozny | CheeseFriz

 7. Sprawdziłabyś moje podanie ? teraz się bardziej postarałem. Przepraszam za zawracanie czasu. I jeszcze jedno bardzo chciałbym tu pograć bo tu fajnie bo nie ma amatory i fajni ludzie grają

   

   

  1. PPMartyna

   PPMartyna

   jasne już się robi 

 8. witam, mogę link do discorda Wyspy?

 9. Siemka proszę cię o sprawdzenie podania na WL od razu sory że zawracam czas 

   

  1. PPMartyna

   PPMartyna

   ZROBIONE😉

 10. czy przyjmiesz mi zaproszenie na WhiteListe proszę chce pograc prosze

   

 11. ej czemu niemoge dolaczyyc na serwer pomożesz plz

   

 12. Kalmar

  Aktualizacja 15.01.2019

  Dzisiejsza aktualizacja jest pierwszą z dwóch przewidzianych na obecny tydzień +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano nowe pojazdy dla LSPD i EMS (+) Dodano system ELS (kontrola sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazdów uprzywilejowanych)* (+) Dodano nowe ubrania dla PD, EMS i FD (+) Dodano kolejkę podczas dołączania na serwer (+) Dodano nowy wskaźnik głodu i pragnienia (+) Dodano wsparcie dla dodatków do broni (póki co tylko w skrypcie LSPD) (+) Dodano skrypt dla OneBloods (+) Dodano kilka pojazdów z ostatniego DLC do salonu (kategoria "nowe") (*) Pojazdy LSPD i EMS muszą być teraz kupione i przechowywane w garażu służbowym (*) Do pojazdów LSPD i EMS mozna od teraz wyrabiać klucze (*) Naprawiono schowek w skrypcie LSPD (*) Zoptymalizowano skrypt LSPD (*) Zmieniono czcionkę napisu wskazującego naszą pracę (*) Wyrzucanie pieniędzy z banku nie powinno być juz możliwe (*) Usunięto kilka błędów związanych z kopiowaniem wyrzuconych przedmiotów (*) Wykonano wiele pomniejszych poprawek w rdzennych funkcjach skryptu (*) Naprawiono skrypt uprawy zioła (*) Naprawiono błąd z niedziałającymi rachunkami EMS (*) Usprawniono działanie skryptu salonu samochodowego oraz usunięto kilka exploitów (*) Zoptymalizowano skrypt posiadłości (*) Usprawniono działanie menu pod Alt'em oraz naprawiono błąd z brakiem możliwości gaszenia silnika (*) Brudne pieniądze są ponownie widoczne w ekwipunku (-) Usunięto śnieg i dekoracje świąteczne I kilka innych, mniej ważnych rzeczy... *System ELS może powodować lekkie problemy z synchronizacją stanu pojazdu, tj. uszkodzenia pojazdu mogą być niewidoczne, lub z perspektywy osoby stojącej poza pojazdem zmieniać się w losowym momencie. Problem ten występuje tylko w pojazdach uprzywilejowanych i powinien wpływać jedynie na aspekt wizualny.
 13. @ospanno Sprawdził byś moje WL

   

 14. jak wgrać tą gre ?

   

 15. Witam wesołych adminstratorów z serwera gotorp.pl wszyscy się świetnie bawią oprócz nie których :( lecz jest jeden sposób aby tu się odnaleśc na serwerze gotorp.pl można napisac podanie :) Piszę to do was ponieważ lubie oglądac youtuberów lecz chciał bym spróbowac swoich sił na serwerze gotorp.pl jeśli się zgodzicie abym zagrał dziękuje :) Sebastian.

 16. Kalmar

  Aktualizacja 30.11.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano śnieg (+) Dodano ozdoby świąteczne w Los Santos, Sandy Shores i Paleto (+) Dodano możliwość sprzedawania swoich pojazdów innym graczom za pomocą komendy /sell* (+) Dodano nowy szpital (+) Dodano możliwość lepienia śnieżek za pomocą klawisza F5 (+) Przywrócono możliwość siadania na fotelach, krzesłach etc. za pomocą klawisza G (*) Podgląd stanu konta bankowego możliwy jest teraz jedynie w bankomacie (*) Podgląd stanu konta przedsiębiorstwa możliwy jest teraz jedynie w menu szefa przedsiębiorstwa (*) Podgląd gotówki tymczasowo jest dostępny jedynie w menu ekwipunku *Z racji, że rejestracje aut są w formacie "ABC 123", komenda na sprzedaż powinna wyglądać tak, jak na przykładzie: /sell abc 123 15000 /sell <pierwsza_część_rejestracji> <druga_część_rejestracji> <cena>
 17. Hej, dostałem się na WL ale widzę że zostałem usunięty z różnych powodów OOC nie byłem w stanie grać, czy można mnie przywrócić ?

   

 18. Kalmar

  Aktualizacja 23.11.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano nowy system hodowli zioła i gotowania metamfetaminy (+) Dodano skrypt siłowni * (+) Dodano nowe dowody osobiste i prawa jazdy (w menu pod F2) (+) Dodano animowany portfel pod klawiszem F5 (wyświetla odpowiednio gotówkę, stan konta, brudne pieniądze i pieniądze organizacji - o ile jesteśmy którejś szefem) (+) Dodano menu gracza (większość funkcji pod jednym menu) pod klawiszem F2 (+) Dodano synchronizowane animacje, które możemy wykonać z drugim graczem ** (+) Dodano nowe animacje (+) Dodano możliwość wystawiania rachunków w EMS (+) Dodano możliwość ustawienia ulubionej animacji (ulubioną animację włączamy klawiszem F3) (+) Dla administracji: Dodano rozbudowane admin menu, wraz w włączaniem/wyłączaniem widocznosci ID graczy (*) Zmniejszono zarobki drwala i rybaka (*) Kokaina dodaje teraz 25% pancerza zamiast 100% (*) Przywrócono sklep z tatuażami (*) Poprawiono wygląd okienka kreatora postaci (*) Usunięto komendy /charselect etc. Nową tożsamość tworzymy za pomocą /delchar (*) Zmodyfikowano wygląd UI na bardziej minimalistyczny (*) Przywrócono LSPD możliwość wsadzania ludzi ręcznie do więzienia *Skrypt siłowni daje wam możliwość zwiększania staminy waszej postaci. Oznacza to, że im więcej ćwiczycie, tym dłużej wasza postać będzie mogła biec, a jej stamina będzie się szybciej regenerowała. Formę postaci możecie sprawdzić w menu pod F2 (Zła -> Przeciętna -> Dobra -> Max) ** Animacje synchronizowane to takie, które wykonywane są z drugim graczem (najbliżej nas stojącym). Pamiętajcie jednak, że używanie tych animacji na innym graczu bez stosownego odegrania jest uważane za PowerGaming!
 19. Kalmar

  Aktualizacja 22.10.2018

  Cześć wszystkim! Na początku chcę przeprosić za moją obniżoną aktywność w ostatnim czasie. Było to spowodowane natłokiem spraw prywatnych, jak i złożonością problemów technicznych, które z pewnością dały się wam już we znaki. Ostatnie 2 tygodnie poświęciłem wyłącznie strefie problemów technicznych, przez co dzisiejsza aktualizacja będzie raczej uboga w nowy content. W ciągu 1-2 następnych tygodni możecie spodziewać się już standardowej aktualizacji z nowym contentem, której skończyć nie zdążyłem przed wypływem problemów technicznych. +Dodano *Zmieniono -Usunięto (*) Naprawiono problem z niedziałającymi radiowozami (*) Zoptymalizowano działanie menu, podstawowe funkcje framework'a, skryptu LSPD i mechanika, sklepu z ubraniami, systemu skinów i innych (*) Zoptymalizowano komunikację z bazą danych (*) Umożliwiono poruszanie się będąc zakutym w kajdanki (*) Dodano kilka pojazdów do szpitala (*) Usunięty exploit związany ze zbieraniem narkotyków (*) Usunięto kilka exploitów pozwalających na kopiowanie broni etc. (*) Naprawiono bugujący się skrypt salonu samochodowego (*) Zmodyfikowano skrypt okradania graczy - od teraz na liście zobaczymy bronie oraz będziemy mieli możliwość skuwania i przenoszenia graczy (*) Ujednolicono zarobki w przedsiębiorstwach prowadzonych przez graczy (temat z ostatniego meetup'a, możliwe że będzie jeszcze dostrajane) (*) Lekko zmodyfikowano UI (*) Dodano więcej lokalizacji garaży (*) Dodano możliwość wezwania EMS mając BW (wezwania od lokalnych) (*) Dodano możliwość sprawdzania nieopłaconych rachunków dla LSPD (*) Możliwość kupowania wielu przedmiotów na raz (*) Zmniejszono ilość armor'a otrzymywanego za zażycie kokainy (*) Tymczasowo wyłączono okręgi pod postaciami (*) Naprawiono wiele pomniejszych błędów, o których już nawet nie pamiętam ¯\_(ツ)_/¯ Ze względy na zmiany w sposobie odczytu informacji zapisanych w bazie danych, usunięte zostały wszystkie wasze klucze do aut. Polecam odwiedzić Ślusarza!
 20. Nie mam dopiski w tytule [Poprawnie rozpatrzone ] czy coś takiego

   

 21. Pani ordynator mam pytanie czy sprawdza pani podania  na serwer

 22. Widok z mojego mieszkania na nasze piękne miasto ;)

  T8.PNG

 23. Piękny zachód słońca

  T7.PNG

 24. Mała wycieczka na górę chilliad

  T1.PNG

  T2.PNG

  T3.PNG

  T4.PNG

  T5.PNG

  T6.PNG

 25. Dziś szykuję mięsko na grilla powinno być pyszne 😜

  gotowanie.png

 1. Load more activity
×