Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Jesteś zalogowany jako - Gość!

Zarejestruj się, aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Ostatni tydzień
 3. Czym jest RP: Roleplay - tryb symulowania realnego życia w wirtualnym świecie. Wykreowaną postacią fikcyjną odpowiednio odgrywamy akcje za pomocą /me oraz /do. 

   

  Doświadczenie w RP: Nie za duże, grałem jedynie na SA-MP

   

  Kilka słów od siebie: 

 4. Wcześniej
 5. Nie mam dopiski w tytule [Poprawnie rozpatrzone ] czy coś takiego

   

 6. Pani ordynator mam pytanie czy sprawdza pani podania  na serwer

 7. Widok z mojego mieszkania na nasze piękne miasto ;)

  T8.PNG

 8. Piękny zachód słońca

  T7.PNG

 9. Mała wycieczka na górę chilliad

  T1.PNG

  T2.PNG

  T3.PNG

  T4.PNG

  T5.PNG

  T6.PNG

 10. Dziś szykuję mięsko na grilla powinno być pyszne 😜

  gotowanie.png

 11. Kalmar

  Aktualizacja 21.09.2018

  (+) Dodano skrypt organizacji przestępczych dla The Bills @CebulaZiomal oraz The Ballas @VitalyDio
 12. Kalmar

  Aktualizacja 21.09.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) System craftingu - dostępny pod klawiszem F7* (+) Nowy wskaźnik głodu i pragnienia naszej postaci (+) Nowy system uprawy marihuany - od teraz potrzebne będą nam nasiona i odpowiednie nawodnienie rośliny (+) Telefon jako przedmiot - do kupienia w sklepach (+) Komenda na użycie kostki - /roll (+) Możliwość przecinania opon ostrymi narzędziami (+) Odświeżone menu bankomatów (+) Animacja wyciągania broni (+) Niektóre bronie od teraz będzie widoczna na naszej postaci (zawieszona na plecach etc.) (+) Dodano kilka przedmiotów spożywczych do sklepów, które można wykorzystać również w craftingu (*) Tłumienie mocy silnika pojazdu w poślizgu zostało wyłączone, co daje nam nieporównywalnie większą kontrolę podczas driftu** (*) Zwiększono ceny za sprzedaż narkotyków (*) Zwiększono ceny za napady na sklepy i banki (*) Automatyzacja salonu samochodowego - gracz w każdej chwili może zakupić pojazd (*) Zmniejszono spalanie paliwa (*) Umożliwiono otwieranie ekwipunku w stanie BW (*) Zamieniono funkcjonalnością komendy /me, /do oraz //me, //do (*) Wiele poprawek optymalizacyjnych (w tym wyeliminowanie powszechnego problemu z zasobem "fix") (*) Znaczniki wskazujące miejsce zbioru i przetwarzania konopi zostały ukryte (*) Lista rachunków jest od teraz dostępna wyłącznie w menu pod klawiszem ALT * Mimo tego, że lista dostępnych receptur w craftingu nie jest tak obszerna, jak być powinna (kolejne receptury będą dodawane "w biegu"), to z pewnością odkrywanie nowych receptur was zaskoczy. Na "rozruch", zdradzę dwie proste receptury. Na początek najprostsza z możliwych - (pusta butelka x1 = rozbita butelka (broń) x1) oraz bardziej przyjazne zwykłemu cywilowi (chleb x1 + masło x1 + szynka x1 = kanapka z szynką x1 (uzupełnia więcej głosu). ** Handling pozostaje ten sam. Auta prowadzą się bez zmian. Jedyną zmianą jest zachowanie pojazdu w poślizgu. Drift wymaga pewnej wprawy, więc nie powinniśmy bez przerwy widzieć aut latających bokiem. Pamiętajcie również, że nie każde auto przystosowane jest do driftu.
 13. Dziś mój szczęśliwy dzień i oto małe selfie z mojego podwórka

  dsd.PNG

 14. Dziś miałem zaszczyt latać helikopterem dzięki uprzejmości jednego z lekarzy a oto pare zdjęć naszego pięknego miasta z góry

  DASDSA.PNG

  DSADSADAS.PNG

  FDSRS.PNG

 15. Witam, wszystkich fanów! Już się schodzicie, a konto założyłem 20 min. temu. xD

 16. Kalmar

  Aktualizacja 29.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano skrypt Urzędu Miasta (+ kontakt w telefonie) (+) Dodano skrypt biznesu AmmuNation (+ kontakt w telefonie) (+) Narkotyki od teraz sprzedaje się wyłącznie przechodniom* (+) Nasze komendy /me i /do będą wyświetlały się nad głowami naszych postaci** (+) Dodano nowe ubrania dla służb mundurowych (+) Dodano interior urzędu miasta oraz sali rozpraw (+) Nowy system paliwa - konsumpcja paliwa zależna od obrotów silnika, bardziej realistyczny proces tankowania (+) Dodano teleport do willi Martina Madrazo (+) Dodano nowe auta do salonu: Vagner, Ruston, Raptor, Ocelot Penetrator oraz opancerzony Baller (*) Zwiększono maksymalną ilość przedmiotów trzymanych w ekwipunku w winnicy i krawcu (*) Naprawiono drzwi wejściowe w klubie Bahama Mamas (*) Wiele poprawek optymalizacyjnych i nie tylko, o których już nie pamiętam. Miłego odkrywania. * Cena, którą dostaniemy za sprzedaż narkotyków nie jest już zależna od ilości funkcjonariuszy na słuzbie, ale nie jest też stała - oscyluje w granicach cenowych zależnych od sprzedawanego narkotyku. Jeśli nie uda nam się sprzedać narkotyku, przechodzień może wezwać policję. ** Dobrze wam znane komendy /me i /do będą wyświetlały tekst nad głową postaci. Takie rozwiązanie limituje jednak długość pisanego tekstu, dlatego też w przypadku pisania dłuższych/bardziej rozbudowanych akcji z użyciem operatorów narracyjnych, należy korzystać ze "starego" systemu używając komend "//me" oraz "//do" (dwa ukośniki).
 17. Rezygnuję z supportu, miłego życzę każdemu 💓

 18. Za parę minut rozmowa na WL! Udało się? Napisze jak będzie po wszystkim!

   

  Ale stresik!

 19. Jak coś to o fotki prosić na pv. Discord!

   

  Grupa na dsc.: https://discord.gg/GGdzu5b

 20. Wróciłem z Chorwacji!

 21. Kalmar

  Aktualizacja 16.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano nowy biznes - Krawiec (+) Dodano numer Taxi w telefonie (wysyłanie zgłoszeń) (*) Naprawiono skrypt bagażnika* (*) Zmieniono klawisz otwierania bagażnika na "=" (obok Backspace'a) (*) Zmieniono wagi niektórych przedmiotów *Podczas 2-godzinnych testów błąd z brakiem możliwości otwarcia bagażnika nie wystąpił, co nie daje nam jednak pewności, że skrypt został w stu procentach naprawiony. Dlatego też proszę o zgłaszanie ewentualnych problemów z jego działaniem.
 22. Kalmar

  Aktualizacja 12.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Nowy system zamykania pojazdów (klawisz U)* (*) Dodano 32 pojazdy do salonu (kilka screenów na końcu posta) (*) Zmieniono miejsca zbioru, przetwarzania i skupu metamfetaminy *Klucz do pojazdu rejestruje się wraz z jego kupnem w salonie - problemy z "zacinaniem" zamków nie powinny już występować. Z racji, że pod tym skryptem działają jedynie auta osobiste (póki co), to pod klawiszem ALT nadal przez pewien czas będzie widniała opcja zamykania aut służbowych. Do aut kupionych przed tą aktualizacją należy wyrobić klucz u ślusarza (oznaczony na mapie) A teraz foteczki:
 23. Dostaniesz zaraz bana

  😈

   

 24. https://discord.gg/GGdzu5b 

   

  Pamiętałem o wszystkim! Link powyżej nigdy nie wygaśnie

 25. DO WSZYSTKICH!

   

   

  WIADOMOŚĆ: Mam na kompie; namalowane obrazy z sosnami, grafiki z sosnami, miniaturki na  YT, oraz zdjęcia sosen. Kontakt na Prywatnej wiadomości Discord!

 26. Pozdro z Chorwacji!

 27. Kalmar

  Aktualizacja 07.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (*) Naprawiono zgłoszenia tekstowe do LSPD, EMS oraz Mechaników. (*) Lekka optymalizacja skryptu (Problem z notyfikacją "fix" w prawym dolnym rogu ekranu)
 28. Kalmar

  Aktualizacja 06.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Zupełnie nowy telefon z wieloma nowymi funkcjami (korzystamy za pomocą strzałek, backspace, enter) (+) Budki telefoniczne i telefony stacjonarne (póki co jedynie na komendzie LSPD) z dedykowanymi numerami rozsiane po całym Los Santos (więcej budek telefonicznych już wkrótce!) (+) Tryb filmowy dostępny pod przyciskiem F9 (+) Lokalny czat OOC (widoczny w niewielkim promieniu od naszej postaci) (+) Efekty wizualne (wstrząsy kamery) podczas strzelania z broni (+) Rozrzut pocisków podczas strzelania z broni (+) Zderzenie auta przy większej prędkości powoduje krótką (5-sekundową) utratę przytomności u osób znajdujących się w pojeździe (+) Możliwość wyboru PED'ów (npc'tów) w kreatorze postaci (+) Dodano nowe obiekty na Plazie (garaż główny) (*) Zmieniono wygląd listy graczy na bardziej przejrzysty (*) Minimalistyczny wskaźnik prędkości auta (*) Naprawiono komendę /report (od teraz jedyny sposób by skontaktować się z administratorem in-game) (*) Zmieniono lekko wygląd UI (*) Lekka optymalizacja framework'a (-) Globalny czat /ooc (-) Stary telefon i wszystko, co było z nim nie tak (-) Stary prędkościomierz Wraz z nowym telefonem zostały wyczyszczone numery telefonów (oraz wygenerowane nowe) i listy kontaktów. Komenda /report staje się jedynym środkiem komunikacji tekstowej gracz-admin w grze. Wzór: /report <tekst>
 1. Załaduj więcej aktywności
×