Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jesteś zalogowany jako - Guest!

Zarejestruj się, aby uzyskać pełny dostęp do forum.

OGŁOSZENIE: Przyszłość GoToRP Read more... ×

OGŁOSZENIE: Przyszłość GoToRP

Kalmarlogo10.thumb.png.dc6a8588a98eef482439b5699938caf8.png

  • Wstęp

44716 użytkowników
1613 z nich znajduje się na whiteliscie serwera
91144 postów na forum
Data powstania lipiec 2017
To tylko liczby, lecz liczby te prezentują jak wielkie i wyselekcjonowane community udało nam się osiągnąć w drodze do najwyższej jakości roleplay. Były momenty lepsze i gorsze, pełne radości i uśmiechu oraz takie które wolimy nie wspominać z wszelakich powodów. Dziś jednak stawiamy kolejny krok w drodze naszego projektu jakim jest GOTORP. W imieniu całej administracji oraz całego development teamu ogłaszamy aktualnie trwające prace nad serwerem GOTORP na platformie ALT:V
 

  • CZYM JEST ALT:V

Silnik, klient, framework. Nazywajcie to jak chcecie lecz dla nas jest to sposób na rozwinięcie skrzydeł w celu zapewnienia wam lepszej rozgrywki. Czym ALT skradł nasze serca?
- Świetna synchronizacja
- Max 4096 slotów
- 3D Voice
- Wsparcie wielu nowych i ciekawych technologii
- Częste aktualizacje oraz wsparcie od twórców

  • SKRYPTY

Postanowiliśmy, że wszystkie skrypty zostaną napisane przez nasz development team a UI zostanie zaprojektowane przez naszych grafików. Chcemy stworzyć od podstaw projekt który na nowej platformie (dalej pod szyldem GOTORP) będzie wyznaczał nową drogę klasycznej rozgrywce RP. Chcę również podkreślić, że te ogłoszenie nie jest zapowiedzią prac. Mówimy tutaj o czasie teraźniejszym - prace nad serwerem już się zaczęły i idą jak burza!

  • Co Z FiveM?

Do czasu startu projektu na ALT:V możecie kontynuować grę na FIVEM, nie mamy zamiaru go wcześniej zamykać. Aczkolwiek serwer na FiveM nie będzie otrzymywał już żadnych aktualizacji.

  • KONIEC Z PODANIAMI

Dążymy do upłynnienia procesu uzyskiwania dostępu do serwera. Więcej informacji wkrótce.

  • DISCORD

Na naszym discordzie pojawi się sekcja "alt:v development" w której możecie zadawać pytania, dawać propozycje oraz prowadzić ogólna dyskusje na ów temat. Będziemy tam również ukazywać progres naszych prac oraz "sneak peak'i" wszelkiego rodzaju.

  • KIEDY RAGE?

Śmieszne.

  • REKRUTACJA DO DEVELOPMENT TEAMU

Zdając sobie sprawę że praca nad takim projektem zajmuje czas który można skrócić dobierając sobie dodatkowe pary rąk do pracy ogłaszamy rekrutacje na trzy stanowiska:
- Gamemode Developer (JavaScript + Node + CEF + OOP + SCRUM + GIT + CLIENT/SERVER SIDE + SQL/NOSQL)
- FrontEnd Developer (JavaScript + React(lub inny Framework))
- Grafik (Najlepiej z portfolio)
W przypadku developerów ostrzegamy że liczymy na programistów z prawdziwego zdarzenia którzy obeznani są w tych dziedzinach, nie poszukujemy programistycznych script kiddies którzy ograniczają swoją twórczość do przerabianiu kodu z internetuNa koniec chcę serdecznie podziękować wszystkim osobom, które są z nami i swoją obecnością przyczyniły się do rozwoju społeczności. Wspólnie zbudowaliśmy coś wielkiego, a teraz nadszedł moment by zrobić kolejny krok.

Zapraszam również do obejrzenia naszego filmiku pokazowego:

 

×