Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Zaloguj się, aby obserwować  
Hefciuu

[ROZPATRYWANIE][DO POPRAWY-24h]76561198112816486 | Peter Parter | Hefciuuu

5 postów w tym temacie

OOC


Imię:  Łukasz

Wiek:  19

Nazwa na Discordzie: Hefciuu#6283

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP - Role-play tak zwane odgrywanie roli. Polega to na odgrywaniu jakiejś postaci w która się wczuwamy, postępujemy zgodnie z jej zasadami charakterem. Trzeba pamiętać o tym, że postać to nie jakiś superman tylko zwyczajny człowiek który wszystko odczuwa jak w prawdziwym życiu. Mam tutaj na myśli odgrywanie np. obrażeń przykładowa sytuacja jest wypadek ktoś uderzył z prędkością 100km/h w drugi samochód i wychodzi sobie z auta jak gdyby nigdy nic. Jeżeli postać chcę zostać np policjantem to musi liczyć się z tym, że nie będzie popełniać przestępstw ewentualnie po służbie będzie sobie jeździła na jakieś nieciekawe miejsca.

Doświadczenie w RP:  Myślę, że doświadczenie dosyć sporawe ponad 1000h na serwerach typu RP w grach takich jak ArmA 3, GTA SA czy Garry's mod.

Dlaczego Ty?:  Dlaczego Ja? Posiadam dosyć spore doświadczenie w odgrywaniu postaci. Chciałbym wnieść wiele dobrego na serwer pomagać obywatelom. Starałbym się tworzyć jak najwięcej ciekawych sytuacji RP, nie jestem zbyt towarzyskim człowiekiem dlatego chciałbym zebrać małe grono przyjaciół i z nimi czegoś spróbować w kupie zawsze raźniej. Trzeba pamiętać że najważniejsza jest zabawa a tą zabawę psuję łamanie regulaminu i FailRP dlatego będę się jak najmocniej starał tego unikać.

Kilka słów od siebie:  Hejka jestem Łukasz znany jako Hefciuuu, dosyć spokojna osoba z dużym poczuciem humoru. Interesuję się żeglarstwem i vapowaniem no i wiadomo lubię pograć :D

IC


Imię i nazwisko postaci: Peter Parter

Wiek postaci: 29

Historia postaci: Peter Parter urodzony 22/03/1988. Od niedawna bardzo samotny po utracie ukochanych rodziców. Peter zawsze miał problemy z odnalezieniem się w społeczeństwie był dosyć skrytą i nieśmiałą osobą. Przez to spotykało go wiele problemów w najpierw w szkole potem w życiu codziennym. Peter skończył liceum o profilu inf-mat, ale zrozumiał, że to był błąd udał się więc do akademii policyjnej gdzie mimo jego starań (rozwoju duchowego i fizycznego, wiele certyfikatów i wyróżnień krav maga, obecnie stopień G3) jego prośby zostały odrzucone. Postanowił więc wykonać prawo jazdy kat. C i wiele innych kursów. Powiodło mu się, został zatrudniony w firmie na skalę europejską, jeździł po całej Europie przy tym zwiedzając różne ciekawe zakątki. Wszystko było dobrze dopóki nie stracił rodziców, postanowił zacząć wszystko od początku, wyjechać gdzieś i postarać się zapomnieć. Wybrał Los Santos z nadzieją, że w końcu odnajdzie swoje miejsce na ziemi.

Twój pomysł na grę/postać: Chciałbym zacząć  od zatrudnienia się w jakiejś firmie logistycznej. Po jakimś czasie starałbym się dostać do LSPD. Zawsze będę otwarty na jakieś miastowe imprezy, ponieważ chciałbym kogoś poznać. Sam chciałbym coś zorganizować. Może zlot dla takich osób jak ja które nie mogą się odnaleźć w tym okrutnym świecie. 

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci:  Zdecydowanie byłby to jakiś konwój ciężarówek, zaprosiłbym wszystkich do doków gdzie akcja by się rozpoczęła. Nie zapominając o policji która prowadziłaby cały konwój i oczywiście jakichś medyków którzy w razie kolizji czy niefortunnych wypadków mogliby pomóc. Zrobilibyśmy 2 rundki wokół wyspy a w drodze powrotnej wpadli na dobrego stejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec!

Twoje podanie nie jest najgorsze ale wierzymy, że spokojnie dasz radę napisać jeszcze lepsze!
Od teraz masz 24h na poprawę swojego podania. Po przekroczeniu tego terminu podanie automatycznie zostaje odrzucone.

Upewnij się, że twoje podanie jest czytelne i schludne. Czy nie ma w nim rażących błędów. Ponadto postaraj się napisać coś więcej w każdym akapicie aby pokazać nam że naprawdę Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOC


Imię:  Łukasz

Wiek:  19

Nazwa na Discordzie: Hefciuu#6283

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP - Role-play tak zwane odgrywanie roli. Polega to na odgrywaniu jakiejś postaci w która się wczuwamy, postępujemy zgodnie z jej zasadami charakterem. Trzeba pamiętać o tym, że postać to nie jakiś superman tylko zwyczajny człowiek który wszystko odczuwa jak w prawdziwym życiu. Mam tutaj na myśli odgrywanie np. obrażeń przykładowa sytuacja jest wypadek ktoś uderzył z prędkością 100km/h w drugi samochód i wychodzi sobie z auta jak gdyby nigdy nic. Jeżeli postać chcę zostać np policjantem to musi liczyć się z tym, że nie będzie popełniać przestępstw ewentualnie po służbie będzie sobie jeździła na jakieś nieciekawe miejsca.

Doświadczenie w RP:  Myślę, że doświadczenie dosyć sporawe ponad 1000h na serwerach typu RP w grach takich jak ArmA 3, GTA SA czy Garry's mod.

Dlaczego Ty?:  Dlaczego Ja? Posiadam dosyć spore doświadczenie w odgrywaniu postaci. Chciałbym wnieść wiele dobrego na serwer pomagać obywatelom. Starałbym się tworzyć jak najwięcej ciekawych sytuacji RP, nie jestem zbyt towarzyskim człowiekiem dlatego chciałbym zebrać małe grono przyjaciół i z nimi czegoś spróbować w kupie zawsze raźniej. Trzeba pamiętać że najważniejsza jest zabawa a tą zabawę psuję łamanie regulaminu i FailRP dlatego będę się jak najmocniej starał tego unikać.

Kilka słów od siebie:  Hejka jestem Łukasz znany jako Hefciuuu, dosyć spokojna osoba z dużym poczuciem humoru. Interesuję się żeglarstwem i vapowaniem no i wiadomo lubię pograć :D

IC


Imię i nazwisko postaci: Peter Parter

Wiek postaci: 28

Historia postaci: Dzień dobry, nazywam się Peter Parter urodziłem się 22 marca 1989 roku w Northampton. Kiedy miałem 2 latka wyjechałem wraz z rodzicami do Polski, do ich ojczystego kraju. Mój ojciec zajmował się sprzedażą używanych aut, często sprowadzał auta z Niemczech, Szwecji do Polski gdzie sprzedawał je z nawet niezłym zyskiem. Matka pracowała jako ubezpieczycielka w malej firmie zajmującej się ubezpieczeniami aut i nieruchomości, często wracała bardzo zdenerwowana do domu z powodu dosyć niemiłych sytuacji dokładniej klientów z którymi miała doczynienia, odgrywało się to na mnie i na moim bracie. Tak mam brata, z którym dziwo całkiem niezłe się dogadywałem, zawsze marzyłem o takim młodszym bracie którego mógłbym uczyć grac w piłkę, bronic kiedy zajdzie potrzeba. W wieku 5 lat rodzice wysłali mnie do przedszkola jedyne co pamiętam z tamtego czasu to to, że ciężko znosiłem rozłąkę z rodzicami kilka pierwszych dni płakałem, nic nie chciałem robić, z nikim rozmawiać. Po kilku dniach przyzwyczaiłem się do tego poznałem kilku kolegów, nie było aż tak źle jak mogłoby się wydawać. Później chyba jak każdy podstawówka oraz gimnazjum. W podstawówce przez pierwsze cztery lata bylem wzorowym uczniem później coś we mnie pękła zacząłem się gorzej uczyć, pyskować nauczycielom. Rodzice wysłali mnie do prywatnego gimnazjum z myślą, że możne to jakoś mnie odmieni, niestety rozczarowałem ich nie stało się tak dalej bylem urwisem który nie lubił się uczyć i uwielbiał rozrabiać, bić się z kolegami. Kiedy miałem iść do liceum nastąpiła pewna metamorfoza stałem się bardziej otwartym i spokojnym człowiekiem. Wybrałem profil mat/inf, ale dopiero potem zrozumiałem ze to był największy błąd w moim życiu. W czasie kiedy chodziłem do liceum zacząłem o siebie dbać dieta, suplementy i siłownia. Wpłynęło to bardzo na mój rozwój fizyczny, ale również na kształtowanie charakteru. Będąc w 2 klasie liceum zapisałem się na samoobronę Krav Maga, gdzie nauczyłem się jak to jest dostać w pysk. Nauczyło mnie to wiele przede wszystkim tego, ze nie warto kozaczyć do każdego napotkanego nieciekawego osobnika i to wtedy w pełni ukształtowało mój charakter, z cichego chłopaka stałem się pewnym siebie, ale i spokojnym mężczyzna. W Krav Maga miałem wiele osiągnięć, szkolę zazwyczaj bylem chwalony przez swoich trenerów za determinacje i nie poddawanie się. Ostatecznie zakończyłem swoja przygodę z Krav Maga w wieku 23 lat z stopniem G1, myślę, że osiągnąłem całkiem sporo. Po skończeniu liceum nie wiedziałem co chciałem robić z swoim życiem myślałem o dołączeniu do policji, ale każdy mi to odradzał. Padło na pójście do pracy wyjechałem na kilka lat do Szwecji, gdzie dowiedziałem się co to znaczy ciężka praca codziennie siedem dni w tygodniu w polu przy zbieraniu salaty, nie życzę tego nikomu. Jedyna dobra rzecz to całkiem sporo wolnego pracowałem 7 miesięcy a na resztę roku wracałem do Polski. W wieku 24 lat poszedłem na studia dokładnie amerykanistykę, murze przyznać ze to chyba jedyna słuszna decyzja w moim życiu. Uwielbiałem Amerykę ten "amerykański sen" to było moje marzenie. Czas na studiach płynął szybko nawet nie zorientowałem się kiedy to minęło. Po skończeniu studiów zdecydowałem, że wyjadę do stanów padło na Los Satnos, gdzie postaram się o wizę jak i dostanie się do LSPD. Myślę, że możne mi się udać, najlepsze jest to, że jedzie ze mną mój brat także nie będę z tym wszystkim sam. Zacznę wszystko od początku Ja i mój brat mam nadzieje, że uda nam się spełnić nasz "amerykański sen". 

Twój pomysł na grę/postać: Chciałbym zacząć od jakiejkolwiek pracy prawo jazdy kat. B posiadam więc, może być nawet dostawca pizzy. Kiedy już się czegoś dorobię jakieś fajnie mieszkanko może żona, dzieci. Ciężko jest mi powiedzieć mam tyle pomysłów, najbardziej chciałbym dostać się do LSPD gdzie dbałbym o spokój w mieście dobrobyt i bezpieczeństwo cywili. Jeżeli to się nie uda postaram się utworzyć swoją własną sekcję Krav Maga jakaś mała salka do wynajęcia, kilka reklam. Myślę, że to by mogło wypalić, ale kto wie nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci:  Zdecydowanie byłby to zlot pasjonatów, historyków którzy fascynują się wojną secesyjną. Udalibyśmy się na jedno z miejsc gdzie była toczona bitwa pomiędzy generałem konfederatów Henry Sibley'em a pułkownikiem sił federalnych Edward'em Canby. Jest to bitwa pod Valverde która miała miejsce w Nowym Meksyku. Starałbym się zorganizować małą ekranizację bitwy pokazać ludziom jak to wyglądało, odtworzyć taką małą rekonstrukcję tej bitwy. Na pewno szukałbym sponsorów, ponieważ byłaby to bardzo droga inwestycja. Wynajęcie broni, strojów to wszystko kosztuję całkiem niezłą sumkę pieniędzy. W czasie trwania rekonstrukcji historycy komentowali by przebieg całej bitwy. Myślę, że warto znać historię własnego kraju, dlatego zbyt duże reklamowanie nie byłoby potrzebne, ludzie sami powinni przyjść do nas. Po całej udanej rekonstrukcji dla uczestników imprezy czekałaby ciepłe kiełbaski z ogniska, możliwość zrobienia zdjęć z żołnierzami ewentualnie dyskusja z historykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady 

W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord.

 Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacjaoczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne

Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?".

Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam.

Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.