Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Thomas McAllister

[PRZYJĘTE] Ammu-Nation

8 postów w tym temacie

maxresdefault.jpg

 

 

 


Oprócz broni wszelkiego rodzaju można kupić także okulary, topy, kamizelki kuloodporne oraz skorzystać ze strzelnicy. W całym stanie znajduje się łącznie 11 sklepów. Sieć jest notowana na giełdzie BAWSAQ.

 

 


500?cb=20111231194548&path-prefix=pl

 


Pies sąsiada ujada cała noc ? Nie możesz się wyspać ? Sąsiad nie reaguje jak zwracasz mu uwagę ? Policja ma związane ręce ? Czas to zmienić! Weź sprawy we własne ręce i kup u nas broń by pozbyć się problemu. Nasze wiatrówki są wykonane z należytą dbałością o szczegóły i wykorzystują najnowsze technologie, z ich pomocą bez problemu trafisz kundla z balkonu z ponad kilometra . Już dziś zostań w oczach żony prawdziwym mężczyzną ! Do każdego zakupu tłumik gratis .
pol_pl_Wiatrowka-Hatsan-MOD-125-SNIPER-1


**Nie ponosimy odpowiedzialności za zabite zwierzęta.
OOC
Z racji dodania w niedalekiej przyszłości dodatków wszelakiej maści do broni palnej chciałbym otworzyć działalność ściśle współpracującą z Policją jak i sprzedażą detaliczną za ukazaniem licencji na broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, widzę zalety takiego rozwiązania jak i również wady. Myślę, że kwestia założenia takiej firmy powinna być przedyskutowana z administracją. Główną kwestią, która by mnie nurtowała jest fakt, iż sprzedawca może wpaść na fantastyczny pomysł sprzedawania broni na lewo, bez posiadania organizacji przestępczej. To ma sens, ale tylko w przypadku 100% pewności, że taka działalność nie stanie się potencjalnym dostawcą broni dla ZGP. ;) Jeżeli jakieś pytania to wal śmiało, na wszystkie chętnie odpowiem :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko fajne + broń gracz może nabyć jedynie poprzez org/policje więc coś takiego było by fajne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze wolałeś rozwiązania siłowe a "retoryka i dyplomacja " kojarzą Ci się z chorobami wenerycznymi? Myślę ,że mamy dla Ciebie prace . Pani Marzenka pracująca na kasie skarżyła się ,że zdażają się agresywni klienci. Pani Halinka podczas inwentaryzacji doliczyła się ,że brakuje kilku granatów . Tak więc szukamy ochroniarza .

Twoim obowiązkiem będzie :
-Bić a potem pytać złodziei i agresywnych klientów oraz doglądać bezpieczeństwa naszych pracowników.

Firma oferuje
-Pomoc w załatwieniu pozwolenia na broń.
-Suplementy i karnet na siłownię bo dbamy o rozwój Twojego bicka. 
-Zniżki w sieci naszych sklepów.
-Bierzemy ofiary na siebie . 


Dołącz już dziś do naszej AmuRodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znasz się na broni ? Jesteś w stanie ocenić model broni po zapachu łuski pocisku ? Uważasz ,że kostka Rubika ssie i składasz M4A4 z małych elementów rekreacyjnie? Potrzebujesz gotówki ale siedzenie na kasie w Biedronce uwłacza Twojej godności? AmuNation szuka właśnie Ciebie ! 

Szukamy sprzedawcy ,który:
- Jest uczciwy.
- Doradzi klientowi w kupnie broni. 
- Poradzi sobie z dużą ilością zamówień dla światowych korporacji.

Firma oferuje:
- Pomoc w załatwieniu pozwolenia na broń.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Darmową opiekę psychologa i *świetnego prawnika specjalizującego się w rozwodach.

Dołącz do AmuRodziny już dziś!

*Z taką posadą możesz mieć każdą.

Edytowano przez Thomas McAllister

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.