Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Zaloguj się, aby obserwować  
Fimszon

Michael Alonso

1 post w tym temacie

Michael Alonso ur. 4.03.1997r. w Warszawie.  Mając rok razem z matka Aleksandrą i ojcem Carlosem wyjechali do Sevilli. Matka zanim poznała Carlosa pracowała w jednym z Warszawskich Hoteli. Ojciec był członkiem jednej z organizacji przestępczej w Hiszpanii.  Michael uczęszczając do  szkoły był wzorowym uczniem, nie sprawiał żadnych problemów, dostawał bardzo dobre oceny.Kiedy miał 15lat Jego życie zmieniło kiedy jego ojciec został złapany przez policje w trakcie jednej z akcji organizacji która polegała na wyłudzeniach pieniędzy od właścicieli sklepów. Wówczas życie rodziny Alonso się zmieniło mąż Aleksandry nie pozwalał jej pracować chciał być głowa rodziny i ich sam utrzymywać  w swój nielegalny sposób. Rodzina o tym dobrze wiedziała. Carlos nie ograniczał ich od kontaktu z jego kolegami z organizacji. Jako, że matka nie miała pracy w domu panowała bieda. W wieku 16lat Michael porzucił szkołę i skontaktował się ze znajomymi ojca i kontynuował jego historie. Na początek dostawał dosyć łatwe zlecenia nie duże włamania, pobicia  czy kradzieże samochodów. Z czasem zaczęły się niebezpieczniejsze sytuacje takie jak wyłudzenia, porwania, okupu. Pewnego dnia na ulicy poznał rok młodsza dziewczynę, układało im się bardzo dobrze, zostali para. Dziewczyna była szczupła, w jej oczach można było odpłynąć. Jej uroda przyciągała mężczyzn na ulicy, przez co Michael był o nią strasznie zazdrosny. Rocznice swoja spędzili w klubie gdzie jakiś obcy  pijany mężczyzna siedzący przy barze pod nieobecność Michaela zaczął przystawiać się do dziewczyny. Gdy chłopak wrócił zaczęła się popychana, dla pijanego gościa skończyło się nie za dobrze stracił on przytomność, od ciosów w głowę dostał krwiaka mózgu. Jako że był to klub pełny ludzi ochrona zatrzymała Michael i została wezwana policja. Chłopak w wieku 17 lat dostał kare pozbawienia wolności na lat 4. Dziewczyna przez dwa lata go odwiedzała i pisała listy ale ostatni list uderzył Michael najbardziej gdzie było napisane o ich dalszym związku który dla niej stracił sens i że z nimi już koniec. Chłopak postanowił zmienić swoje życie, zostać wzorowym obywatelem z kartoteka. Michael kończąc 21lat wyszedł na wolność. Przez przemyślenia w wiezieniu by zapomnieć o dziewczynie która cały czas kochał i uciec od  życia kryminalisty postanowił wyjechać do Los Santos i zacząć nowe życie.

 

Tutaj historia się kończy... Ciąg dalszy pokaże jak żył Michael Alonso i jak skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   1 użytkownik