Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
MWPlayGames

[ROZPATRYWANIE][DO POPRAWY-24h]76561197960287936 Matthias Maxwell, Maciej

6 postów w tym temacie

Wypowiedź OOC

 

 

Imię: Maciej

Wiek: 16

Nazwa na Discordzie: MWPlayGames #5980

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: Rozgrywka RP to wczuwanie się w postać, którą stworzyliśmy. Jest to po prostu gra aktorska.

Doświadczenie w RP: Szczerze nie miałem styczności z rozgrywką RP 

Dlaczego Ty?: Od małego chciałem grać w gry ,które odzwierciedlają prawdziwe życie. O grze w której można było wychodzić i wchodzić do samochodu, do domu, mieć własne samochody, jeździć i chodzić. Bo to jest przecież zupełnie coś innego niż cs albo fa cry gdzie jesteś bogiem. Moim marzeniem było zagrać w gierkę która jest real life , odzwierciedla to życie. Wtedy brat mi pokazał GTA VC. Od tego się zaczęło później SA i GTA V a to ,że istnieją takie serwery jak ten to bajka. Dlatego własnie chciałbym na nim zagrać  

Kilka słów od siebie: Myślę ze powyżej wyraziłem wszystko co chciałem powiedzieć od siebie.

 

 

 

Wypowiedź IC 

Imię i nazwisko postaci: Matthias Maxwell

Wiek postaci: 20

Historia postaci: Moja postać urodziła się w Californi. Swoje młodzieńcze życie spędzała z kolegami i przyjaciółmi na wybrzeżu Californijskim. Tam się uczyła ,mieszkała i wychowywała. Matthias od małego interesował się motoryzacją i offroadem. Gdy miał 10 lat dostał swój pierwszy motorek od ojca. Od tego się wszystko zaczęło. Gdy troszkę podrósł kupił sobie crossa. Wiele razy zaliczył tzw. glebę ale się nie poddawał i cały czas ćwiczył z przyjaciółmi. Gdy skończył 18 lat wybrał się z przyjaciółmi na 2000 km'trową wyprawę. Dał radę. A skoro dał radę zaczął myśleć o jakimś poważniejszym rajdzie jakim jest Dakar. Aktualnie moja postać ma 20 lat i wyjedzie do Los Santos w celach zarobkowych i spełnienia marzeń.

Twój pomysł na grę/postać: Celem postaci będzie rozwijanie się w offroadzie i dążenie do zorganizowania Dakaru 2019. Chciałbym także od czasu do czasu organizować zjazdy terenówek i motorów. Jeżeli będzie duże zainteresowanie tym tematem założę jakiś klub motocyklowy. 

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Myślę ze gdy moja postać zdobędzie dużo ludzi pasjonatów tym sportem możliwe ze będzie dążyła do zorganizowania Dakaru 2019. (Wiem że mało napisałem na temat akcji IC ale zapewniam że będzie to duże wydarzenie i mogę się założyć że jeszcze nikt nie wpadł z graczy na ten pomysł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpisz swoją historię postaci, pomysł na grę i akcję IC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec!

Twoje podanie nie jest najgorsze ale wierzymy, że spokojnie dasz radę napisać jeszcze lepsze!
Od teraz masz 24h na poprawę swojego podania. Po przekroczeniu tego terminu podanie automatycznie zostaje odrzucone.

Upewnij się, że twoje podanie jest czytelne i schludne. Czy nie ma w nim rażących błędów. Ponadto postaraj się napisać coś więcej w każdym akapicie aby pokazać nam że naprawdę Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia postaci: Moja postać urodziła się w Californi. Swoje młodzieńcze życie spędzała z kolegami i przyjaciółmi na wybrzeżu Californijskim. Tam się uczyła ,mieszkała i wychowywała. Matthias od małego interesował się motoryzacją i offroadem. Gdy miał 10 lat dostał swój pierwszy motorek od ojca. Od tego się wszystko zaczęło. Gdy troszkę podrósł kupił sobie crossa. Wiele razy zaliczył tzw. glebę ale się nie poddawał i cały czas ćwiczył z przyjaciółmi.  Gdy skończył 18 lat wybrał się z przyjaciółmi na 2000 km'trową wyprawę. Dał radę. A skoro dał radę zaczął myśleć o jakimś poważniejszym rajdzie jakim jest Dakar. Zawsze chciał zostać zwycięzcą Dakaru. Matthias gdy ukończył 19 lat skończył technikum informatyczne. Jego drugim zajęciem była informatyka. Jeżeli chodzi o informatykę to w wieku 17 lat w 2 klasie technikum zhakował szkolny dziennik elektroniczny. Do tego czynu namówili go chłopaki ze starszych klas. Dyrekcja chciała go wyrzucić ze szkoły, ale ostateczną decyzją dyrektora było zawieszenie ucznia. Aktualnie moja postać ma 20 lat i wyjedzie do Los Santos w celach zarobkowych i spełnienia marzeń.

Twój pomysł na grę/postać: Celem postaci będzie rozwijanie się w offroadzie i dążenie do zorganizowania Dakaru 2019. Chciałbym także od czasu do czasu organizować zjazdy terenówek i motorów. Jeżeli będzie duże zainteresowanie tym tematem pomyśle nad założeniem klubu motocyklowego. Zarabiać będzie na początku pracą dorywczą jaką jest np. drwal itp. Jeżeli mu to nie będzie wystarczało założy klub motocyklowy ( taki trochę na nielegalu ) i wejdzie na czarny rynek nawiązując nowe znajomości.

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Myślę ze gdy moja postać zdobędzie dużo ludzi pasjonatów tym sportem możliwe ze będzie dążyła do zorganizowania Dakaru 2019. Będzie to duże wydarzenie gdzie wezwie się na obstawę wszystkie służby porządkowe z całego miasta. Będzie tam tyle widzów, że służby na pewno będą miały co robić. Gracze będą obstawiać zakłady. Osoba, która wygra zgarnie niezłą sumkę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia postaci: Moja postać urodziła się w Californi. Swoje młodzieńcze życie spędzała z kolegami i przyjaciółmi na wybrzeżu Californijskim. Tam się uczyła ,mieszkała i wychowywała. Matthias od małego interesował się motoryzacją i offroadem. Gdy miał 10 lat dostał swój pierwszy motorek od ojca. Od tego się wszystko zaczęło. Gdy troszkę podrósł kupił sobie crossa. Wiele razy zaliczył tzw. glebę ale się nie poddawał i cały czas ćwiczył z przyjaciółmi.  Gdy skończył 18 lat wybrał się z przyjaciółmi na 2000 km'trową wyprawę. Dał radę. A skoro dał radę zaczął myśleć o jakimś poważniejszym rajdzie jakim jest Dakar. Zawsze chciał zostać zwycięzcą Dakaru. Matthias gdy ukończył 19 lat skończył technikum informatyczne. Jego drugim zajęciem była informatyka. Jeżeli chodzi o informatykę to w wieku 17 lat w 2 klasie technikum zhakował szkolny dziennik elektroniczny. Do tego czynu namówili go chłopaki ze starszych klas. Dyrekcja chciała go wyrzucić ze szkoły, ale ostateczną decyzją dyrektora było zawieszenie ucznia. Aktualnie moja postać ma 20 lat i wyjedzie do Los Santos w celach zarobkowych i spełnienia marzeń.

Twój pomysł na grę/postać: Celem postaci będzie rozwijanie się w offroadzie i dążenie do zorganizowania Dakaru 2019. Chciałbym także od czasu do czasu organizować zjazdy terenówek i motorów. Jeżeli będzie duże zainteresowanie tym tematem pomyśle nad założeniem klubu motocyklowego. Zarabiać będzie na początku pracą dorywczą jaką jest np. drwal itp. Jeżeli mu to nie będzie wystarczało założy klub motocyklowy ( taki trochę na nielegalu ) i wejdzie na czarny rynek nawiązując nowe znajomości.

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Pewnego dnia w którym rozpoczął się Dakar 2019 zebrało się na pustynnym terenie masa osób. Nawet przyjechały wszystkie służby z całego Los Santos. Wystartowali... . Los Santos jest znane z wielu gangsterów, rabusiów i przestępców. Oczywiście nie było to nie uniknione, że gangsterzy i przestępcy także pojechali na swoich maszynach w drogę, którą trzeba było przejechać by ukończyć ten jakże trudny rajd. Na pewnym odcinku rajdu jeden z gangu postrzelił Matthiasa. Postać schowała się za wydmą. Na szczęście też miała broń i była zmuszona do zabicia gościa, ponieważ widział tylko jego głowę. Zrobił to z obawy o własne życie. Miał postrzeloną nogę. Podjechał do niego jakiś inny uczestnik. Zaczął do niego mierzyć bo już sam nie wiedział czy to uczestnik czy kolejny gangster. Uczestnik pomógł mu wstać i  wsiąść na quada. Nagle zza wydm ujawnił się cały gang na crossach. Matthias wcisnął gaz do dechy i zaczoł pędzić. Adrenalina była tak duża, że nawet nie czuł swojej postrzelonej nogi. Chyba ich zgubił, więc zadzwonił po pogotowie i za informował służby porządkowe. Po kilku godzinach otrzymał informację,że złapali gang. Odetchnął z ulgą. Niestety jego marzenie się nie spełniło bo nawet nie ukończył rajdu. Policja oczywiście nic nie zarzuciła Matthiasowi, ponieważ działał we własnej obronie. Kilka dni później poszedł na pogrzeb. Jedyne co mówił to przepraszam !!! nie chciałem !! i zaczął płakać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady 

W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord.

 Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacjaoczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne

Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?".

Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam.

Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.