Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Krynit

[ROZPATRYWANIE][DO POPRAWY-24h][Poprawa] 76561198301422959 | Martin Murphy | Krynit

7 postów w tym temacie

Imię:Krystian

Wiek: 13(rocznikowo 14)

Nazwa na Discordzie:  Krynit#4065

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?
RP -Role Play, kierowanie stworzonej przez siebie postaci oraz wykonywanie czynności tak samo jak jest nam dane w prawdziwym życiu w grach komputerowych (w tym przypadku GTA V)

Doświadczenie w RP:Grałem na serwerach w SAMP takich jak net4game , GrandTruck . Aczkolwiek oglądałem przed pisaniem podania pare filmów na temat rp żeby sobie przypomnieć.

Dlaczego Ty?: Dobrze pracuje w grupie, wolę mieć więcej przyjaciół niż wrogów , Nienawidzę samotności , wolę osiągnąć sukces z kimś niż samemu. 
Na serwer mógłbym wnieść a raczej pokazać że osoby w moim wieku nie są w calę gorszę od starszych graczy w odgrywaniu RP , lepszej komunikacji itp.

Kilka słów od siebie:Mam nadzieję że Administracja rozpatrzy dobrze moje podanie i będę mógł rozpocząć nową historię Martin'a Murphy'ego

IC

Imię i nazwisko postaci:Martin Murphy

Wiek postaci: 23lata

Historia postaci:Martin urodził się w szpitalu w Liberty City lecz mieszkał na przedmieściach liberty City. Dzieciństwo Martina przebiegało dobrze,miał kolegów przyjaciół a nawet przez 4miesiące dziewczynę. Gdy miał 18 rzucił nauke na co jego rodzice źle zareagowali , po rzuceniu nauki konflitky z rodziną  Martina pogarszały się i gdy miał 19lat wyprowadził się do dzielnicy Brooken w Liberty City. Gdzie pracował na zmywaku w Burger Shot.W wieku 23 lat wyprowadził się do Los Santos bez informowania o tym rodziców.

Twój pomysł na grę/postać: na początku Martin będzie pracował dorywczo ale gdy zdobędzie dobrą sume pieniedzy to będzie miał zamiar zakupić dostawcze auto gdzię będzie w centrum sprzedawać fastfood'y.  Gdy interes będzie maszyną do tworzenia pieniędzy to otworzy więcej lokali fastfood'owych.

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Firma Martina osiąga sukcesy  zostały zakupione skutery i dodana dostawa z jedzeniem. Pewnego dnia dostali oferte jako Catering na jednej z imprez . Okazało się że Jedna osoba która miała zawieść oraz przygotować Catering na tym przyjęciu zachorowała więc Martin postanowił pojechać z drugim kolesiem . Gdy dojechali w wskazane miejsce okazało się że jest to impreza 3 najbogatszych milionerów w Los Santos. Martin chciał się dobrze pokazać żeby firma miała dobrą opinię co mogło by to dać większy  rozgłos w Los Santos .Jeden z milionerów podał wizytówkę Martinowi i powiedział żeby się do niego odezwał gdyż mogli by razem stworzyć coś wielkiego.
  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpisz swoją historię postaci, pomysł na grę i akcję IC 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec!

Twoje podanie nie jest najgorsze ale wierzymy, że spokojnie dasz radę napisać jeszcze lepsze!
Od teraz masz 24h na poprawę swojego podania. Po przekroczeniu tego terminu podanie automatycznie zostaje odrzucone.

Upewnij się, że twoje podanie jest czytelne i schludne. Czy nie ma w nim rażących błędów. Ponadto postaraj się napisać coś więcej w każdym akapicie aby pokazać nam że naprawdę Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia postaci:Martin urodził się w szpitalu w Liberty City lecz mieszkał na przedmieściach liberty City. W dzieciństwie źle się uczył od początku 4 klasy podstawówki miał same ,,E" . Był dobrze wysportowany dzięki czemu grał od podstawówki do gimnazjum w szkolnej reprezentacji . Kiedy był nastolatkiem zaczął interesować się Mieszanymi Sztukami Walki z czego i tak nic nie wyszło gdyż Martin wolał spotykać się ze znajomymi .Gdy miał 18 rzucił nauke na co jego rodzice źle zareagowali , po rzuceniu nauki konflitky z rodziną  Martina pogarszały się i gdy miał 19lat wyprowadził się do dzielnicy Brooken w Liberty City. Gdzie pracował na zmywaku w Burger Shot. Gdy miał 22 lata dostał ofertę powrotu do koszykówki ale ją odrzucił  gdyż trener dał mu ultimatum żeby rzucił palenie  papierosów oraz imprezownia w nocnych klubach.W wieku 23 lat wyprowadził się do Los Santos bez informowania o tym rodziców.

Twój pomysł na grę/postać: na początku Martin będzie pracował dorywczo ale gdy zdobędzie dobrą sume pieniedzy to będzie miał zamiar zakupić dostawcze auto gdzię będzie w centrum sprzedawać fastfood'y.  Gdy interes będzie maszyną do tworzenia pieniędzy to otworzy więcej lokali fastfood'owych.Gdy interes nie wypali będzie werbował świeżaków z miasta między którymi bedzię organizował nielegalne walki w ciemnych uliczkach .

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Firma Martina osiąga sukcesy  zostały zakupione skutery i dodana dostawa z jedzeniem. Pewnego dnia dostali oferte jako Catering na jednej z imprez . Okazało się że Jedna osoba która miała zawieść oraz przygotować Catering na tym przyjęciu zachorowała więc Martin postanowił pojechać z drugim kolesiem . Gdy dojechali w wskazane miejsce okazało się że jest to impreza 3 najbogatszych milionerów w Los Santos. Martin chciał się dobrze pokazać żeby firma miała dobrą opinię co mogło by to dać większy  rozgłos w Los Santos .Jeden z milionerów podał wizytówkę Martinowi i powiedział żeby się do niego odezwał gdyż mogli by razem stworzyć coś wielkiego. Okazało się że ten milioner jest właścicielem jednych lokali na Idllewood .Martin dobrze wię że na tej gangsterskiej dzielnicy można dużo zarobić a właśnie tam nie ma baru. 2 dni później postanowił podpisać umowę o wynajem lokalu . Parę miesięcy później okazało się że jest to strzał w dziesiątkę dzięki czemu dorobił się na swoje wymarzone auto oraz kupno domu w jednej z najlepszych dzielnic w Los Santos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia postaci:Martin urodził się w szpitalu w Liberty City lecz mieszkał na przedmieściach liberty City. W dzieciństwie źle się uczył od początku 4 klasy podstawówki miał same ,,E" . Był dobrze wysportowany dzięki czemu grał od podstawówki do gimnazjum w szkolnej reprezentacji . Kiedy był nastolatkiem zaczął interesować się Mieszanymi Sztukami Walki z czego i tak nic nie wyszło gdyż Martin wolał spotykać się ze znajomymi .Gdy miał 18lat rzucił nauke na co jego rodzice źle zareagowali , po rzuceniu nauki konflitky z rodziną  Martina pogarszały się i gdy miał 19lat wyprowadził się do dzielnicy Brooken w Liberty City. Gdzie pracował na zmywaku w Burger Shot. Gdy miał 22 lata dostał ofertę powrotu do koszykówki ale ją odrzucił  gdyż trener dał mu ultimatum żeby rzucił palenie  papierosów oraz imprezownia w nocnych klubach.W wieku 23 lat wyprowadził się do Los Santos bez informowania o tym rodziców.

Twój pomysł na grę/postać: na początku Martin będzie pracował dorywczo ale gdy zdobędzie dobrą sume pieniedzy to będzie miał zamiar zakupić dostawcze auto gdzię będzie w centrum sprzedawać fastfood'y.  Gdy interes będzie maszyną do tworzenia pieniędzy to otworzy więcej lokali fastfood'owych.Gdy interes nie wypali będzie werbował świeżaków z miasta między którymi bedzię organizował nielegalne walki w ciemnych uliczkach .

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Firma Martina osiąga sukcesy  zostały zakupione skutery i dodana dostawa z jedzeniem. Pewnego dnia dostali oferte jako Catering na jednej z imprez . Okazało się że Jedna osoba która miała zawieść oraz przygotować Catering na tym przyjęciu zachorowała więc Martin postanowił pojechać z drugim kolesiem . Gdy dojechali w wskazane miejsce okazało się że jest to impreza 3 najbogatszych milionerów w Los Santos. Martin chciał się dobrze pokazać żeby firma miała dobrą opinię co mogło by to dać większy  rozgłos w Los Santos .Jeden z milionerów podał wizytówkę Martinowi i powiedział żeby się do niego odezwał gdyż mogli by razem stworzyć coś wielkiego. Okazało się że ten milioner jest właścicielem jednych lokali na Idllewood .Martin dobrze wię że na tej gangsterskiej dzielnicy można dużo zarobić a właśnie tam nie ma baru. 2 dni później postanowił podpisać umowę o wynajem lokalu . Parę miesięcy później okazało się że jest to strzał w dziesiątkę dzięki czemu dorobił się na swoje wymarzone auto oraz kupno domu w jednej z najlepszych dzielnic w Los Santos.

 

 

 

EDIT: Ta pierwsza poprawka miała 2 błędy a nie da się edytować więc jeszcze raz napisałem przepraszam za spam 

Edytowano przez Krynit
Błąd , niezapisanie 2 słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady 

W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord.

 Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacjaoczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne

Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?".

Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam.

Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.