Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Zaloguj się, aby obserwować  
Adamo

[ROZPATRYWANIE][DO POPRAWY-24h]76561198152609825 John Clinton, Adam

7 postów w tym temacie

OOC


Imię: Adam

Wiek: 13

Nazwa na Discordzie: Adamo005#8728

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP (roleplay) polega na odgrywaniu  prawdziwego życia postaciami, w które się wcielamy w fikcyjnym swiecie

Doświadczenie w RP: Na amerykańskich serwerach RP na platformie FiveM spędziłem 32 godziny, natiomiast grałem bardzo długo na polskich serwerach RP w SAMPIE

Dlaczego Ty?: Od dawna szukam fajnego polskiego serwera RP. Jestem towarzyski i przyjacielski. Myslę, że dołożę cegiełke od siebie na serwer. Bardzo zależy mi na tym, aby z wami tam grać ;)

Kilka słów od siebie: Na ogół chodzę do szkoły. Dobrze się uczę. Dużo czasu spędzam przed komputerem. Interesuję się DownHillem i piłką nożną.

IC


Imię i nazwisko postaci: John Clinton

Wiek postaci: 25

Historia postaci: John Clinton urodził się 7 maja 1993 roku w Polsce. Gdy był w 2 klasie miał lekcje ze strażakami. Zafascynowany postanowił, że wyleci do stanów i zacznie tam pracować. Dowiadywał się na ten temat dużo rzeczy i pogłębiał swoją wiedzę. Był jedynakiem i rodzice spędzali z nim dużo czasu. Uczył się dobrze i żaden przedmiot nie sprawiał mu problemu. John nie popadał w konflikty. Miał wiele znajomych. Był bardzo przyjacielski i czuły przez co gdy miał 17 lat znalazł sobie dziewczynę, która okazało się, cały czas go zdradzała z jego najlepszym kumplem. John bardzo to przeżywał, ale po niedługim czasie pogodził się z tym. Życie toczyło się dalej.  Jego miłosć do straży pożarnej nigdy nie zniknęła. Gdy tylko skończył studia, John wyleciał do Los Santos, aby spełnić swoje marzenie. Zaczął pracować jako strażak. Był zadowolony ze swojej roboty. Dogadywał się ze wszystkimi i miał dużo znajomych. Dużą przyjemnosć sprawiało mu ratowanie cudzego życia.

Twój pomysł na grę/postać: Strażak

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Karambol na autostradzie, John pierwszy przyjeżdża na miejsce zdarzenia. Okazało się że auto z dwoma osobami w srodku zaczyna się palić. John musi poradzić sobie z problemem dopóki nie przyjedzie wsparcie. John musiał ugasić trochę ognia, aby dostać się do samochodu. Ognia ubyło tyle, że John podszedł do pojazdu, wybił szybę i wyciągnął mężczyzn, znajdujących się w samochodzie. Odciągnął ich na czas, ponieważ po chwili samochód wybuchł. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża karetka pogotowia, policja i jeszcze jeden patrol straży pożarnej. Wszyscy dziękują Johnowi, gdy nagle kolejne auto wybuchło. Jest problem, gdyż ogień "zaatakował" kolejne pojazdy. Dwa wozy strażackie gaszą pożar. W końcu udało im się. Pożar opanowany.

 

 

3 raz piszę te podanie. Teraz poswięciłem na to naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie i słyszymy się w następnym etapie rekrutacji.

 

Pozdrawiam

EDITED 

Miałem rozbudować akcje IC i historie postaci. Mam nadzieję że dobrze wykonałem swoje zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja IC może być, ale rozbuduj historię postaci. Jeżeli 3 raz piszesz to podanie to jak dla mnie nic nie wyniosłeś z poprzednich uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nie koniec!

Twoje podanie nie jest najgorsze ale wierzymy, że spokojnie dasz radę napisać jeszcze lepsze!
Od teraz masz 24h na poprawę swojego podania. Po przekroczeniu tego terminu podanie automatycznie zostaje odrzucone.

Upewnij się, że twoje podanie jest czytelne i schludne. Czy nie ma w nim rażących błędów. Ponadto postaraj się napisać coś więcej w każdym akapicie aby pokazać nam że naprawdę Ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OOC


Imię: Adam

Wiek: 13

Nazwa na Discordzie: Adamo005#8728

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP (roleplay) polega na odgrywaniu  prawdziwego życia postaciami, w które się wcielamy w fikcyjnym swiecie

Doświadczenie w RP: Na amerykańskich serwerach RP na platformie FiveM spędziłem 32 godziny, natiomiast grałem bardzo długo na polskich serwerach RP w SAMPIE

Dlaczego Ty?: Od dawna szukam fajnego polskiego serwera RP. Jestem towarzyski i przyjacielski. Myslę, że dołożę cegiełke od siebie na serwer. Bardzo zależy mi na tym, aby z wami tam grać ;)

Kilka słów od siebie: Na ogół chodzę do szkoły. Dobrze się uczę. Dużo czasu spędzam przed komputerem. Interesuję się DownHillem i piłką nożną.

IC


Imię i nazwisko postaci: John Clinton

Wiek postaci: 25

Historia postaci: John Clinton urodził się 7 maja 1993 roku w Polsce. Miał swietne dzieciństwo. Był jedynakiem. Rodzice spędzali z nim dużo czasu. W szkole uczył się bardzo dobrze. Miał same piątki i czwórki. W 2 klasie podstawówki miał lekcje ze strażakami. Zafascynowany zaczął pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. John jest bardzo towarzyski i czuły przez co już w wieku 17 lat znalazł dziewczynę. Po trzech latach rozstali się, gdyż ona zdradzała go z jego najlepszym kumplem. John bardzo to przeżywał. Przez pewien czas miał depresje, ale wyszedł z tego po roku. Gdy zdobył prawo jazdy. Chwaląc się przed kolegami swoim autem przez przypadek spowodował wypadek.

Miał problemy duże problemy z chodzeniem. Ten wypadek wstrząsł całą rodziną. Rodzice wydali na jego leczenie ogromne sumy pieniędzy. John postanowił, że gdy skończy studia poleci do Los Santos. Rodzice byli przeciwko temu. W Polsce miał już gwarantowaną przyszłosć, bowiem jego rodzice mieli firmę, która przynosiła im ogromne zyski. John nie posłuchał się ich. Chciał zacząć wszystko od nowa i w stanach pracować jako strażak. Zaczął tam pracować. Szybko zdobył nowe znajomosci, a praca przynosi.ła mu wystarczające zyski.

Twój pomysł na grę/postać: Strażak

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Karambol na autostradzie, John pierwszy przyjeżdża na miejsce zdarzenia. Okazało się że auto z dwoma osobami w srodku zaczyna się palić. John musi poradzić sobie z problemem dopóki nie przyjedzie wsparcie. John musiał ugasić trochę ognia, aby dostać się do samochodu. Ognia ubyło tyle, że John podszedł do pojazdu, wybił szybę i wyciągnął mężczyzn, znajdujących się w samochodzie. Odciągnął ich na czas, ponieważ po chwili samochód wybuchł. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża karetka pogotowia, policja i jeszcze jeden patrol straży pożarnej. Wszyscy dziękują Johnowi, gdy nagle kolejne auto wybuchło. Jest problem, gdyż ogień "zaatakował" kolejne pojazdy. Dwa wozy strażackie gaszą pożar. W końcu udało im się. Pożar opanowany.

 

 

3 raz piszę te podanie. Teraz poswięciłem na to naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie i słyszymy się w następnym etapie rekrutacji.

 

Pozdrawiam

OOC


Imię: Adam

Wiek: 13

Nazwa na Discordzie: Adamo005#8728

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP (roleplay) polega na odgrywaniu  prawdziwego życia postaciami, w które się wcielamy w fikcyjnym swiecie

Doświadczenie w RP: Na amerykańskich serwerach RP na platformie FiveM spędziłem 32 godziny, natiomiast grałem bardzo długo na polskich serwerach RP w SAMPIE

Dlaczego Ty?: Od dawna szukam fajnego polskiego serwera RP. Jestem towarzyski i przyjacielski. Myslę, że dołożę cegiełke od siebie na serwer. Bardzo zależy mi na tym, aby z wami tam grać ;)

Kilka słów od siebie: Na ogół chodzę do szkoły. Dobrze się uczę. Dużo czasu spędzam przed komputerem. Interesuję się DownHillem i piłką nożną.

IC


Imię i nazwisko postaci: John Clinton

Wiek postaci: 25

Historia postaci: John Clinton urodził się 7 maja 1993 roku w Polsce. Miał swietne dzieciństwo. Miał dużo kolegów i przyjaciół. Dogadywał się z rówiesnikami, nie miał probemu w

Twój pomysł na grę/postać: Strażak

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Karambol na autostradzie, John pierwszy przyjeżdża na miejsce zdarzenia. Okazało się że auto z dwoma osobami w srodku zaczyna się palić. John musi poradzić sobie z problemem dopóki nie przyjedzie wsparcie. John musiał ugasić trochę ognia, aby dostać się do samochodu. Ognia ubyło tyle, że John podszedł do pojazdu, wybił szybę i wyciągnął mężczyzn, znajdujących się w samochodzie. Odciągnął ich na czas, ponieważ po chwili samochód wybuchł. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża karetka pogotowia, policja i jeszcze jeden patrol straży pożarnej. Wszyscy dziękują Johnowi, gdy nagle kolejne auto wybuchło. Jest problem, gdyż ogień "zaatakował" kolejne pojazdy. Dwa wozy strażackie gaszą pożar. W końcu udało im się. Pożar opanowany.

 

 

3 raz piszę te podanie. Teraz poswięciłem na to naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie i słyszymy się w następnym etapie rekrutacji.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię: Adam

Wiek: 13

Nazwa na Discordzie: Adamo005#8728

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP (roleplay) polega na odgrywaniu  prawdziwego życia postaciami, w które się wcielamy w fikcyjnym swiecie

Doświadczenie w RP: Na amerykańskich serwerach RP na platformie FiveM spędziłem 32 godziny, natiomiast grałem bardzo długo na polskich serwerach RP w SAMPIE

Dlaczego Ty?: Od dawna szukam fajnego polskiego serwera RP. Jestem towarzyski i przyjacielski. Myslę, że dołożę cegiełke od siebie na serwer. Bardzo zależy mi na tym, aby z wami tam grać ;)

Kilka słów od siebie: Na ogół chodzę do szkoły. Dobrze się uczę. Dużo czasu spędzam przed komputerem. Interesuję się DownHillem i piłką nożną.

IC


Imię i nazwisko postaci: John Clinton

Wiek postaci: 25

Historia postaci: John Clinton urodził się 7 maja 1993 roku w Polsce. Miał swietne dzieciństwo. Był jedynakiem. Rodzice spędzali z nim dużo czasu. W szkole uczył się bardzo dobrze. Miał same piątki i czwórki. W 2 klasie podstawówki miał lekcje ze strażakami. Zafascynowany zaczął pogłębiać swoją wiedzę w tym temacie. John jest bardzo towarzyski i czuły przez co już w wieku 17 lat znalazł dziewczynę. Po trzech latach rozstali się, gdyż ona zdradzała go z jego najlepszym kumplem. John bardzo to przeżywał. Przez pewien czas miał depresje, ale wyszedł z tego po roku. Gdy zdobył prawo jazdy. Chwaląc się przed kolegami swoim autem przez przypadek spowodował wypadek.

Miał problemy duże problemy z chodzeniem. Ten wypadek wstrząsł całą rodziną. Rodzice wydali na jego leczenie ogromne sumy pieniędzy. John postanowił, że gdy skończy studia poleci do Los Santos. Rodzice byli przeciwko temu. W Polsce miał już gwarantowaną przyszłosć, bowiem jego rodzice mieli firmę, która przynosiła im ogromne zyski. John nie posłuchał się ich. Chciał zacząć wszystko od nowa i w stanach pracować jako strażak. Zaczął tam pracować. Szybko zdobył nowe znajomosci, a praca przynosi.ła mu wystarczające zyski.

Twój pomysł na grę/postać: Strażak

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Karambol na autostradzie, John pierwszy przyjeżdża na miejsce zdarzenia. Okazało się że auto z dwoma osobami w srodku zaczyna się palić. John musi poradzić sobie z problemem dopóki nie przyjedzie wsparcie. John musiał ugasić trochę ognia, aby dostać się do samochodu. Ognia ubyło tyle, że John podszedł do pojazdu, wybił szybę i wyciągnął mężczyzn, znajdujących się w samochodzie. Odciągnął ich na czas, ponieważ po chwili samochód wybuchł. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża karetka pogotowia, policja i jeszcze jeden patrol straży pożarnej. Wszyscy dziękują Johnowi, gdy nagle kolejne auto wybuchło. Jest problem, gdyż ogień "zaatakował" kolejne pojazdy. Dwa wozy strażackie gaszą pożar. W końcu udało im się. Pożar opanowany.

 

 

3 raz piszę te podanie. Teraz poswięciłem na to naprawdę dużo czasu. Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie i słyszymy się w następnym etapie rekrutacji.

 

Pozdrawiam

Tamto ucięło historie postaci więc napisałem jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady 

W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord.

 Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacjaoczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne

Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?".

Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam.

Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.