Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • Kalmar

   Przyszłość GoToRP   22.12.2017

   Witajcie! Ten krótki temat jest tematem informacyjnym skierowanym głównie dla osób, które ominęło zebranie obywateli i osób zainteresowanych na Discordzie.

   Tajemnicą do niedawna było, że od wielu miesięcy pracujemy "po cichu" nad serwerem na platformie GTMP.
   Z powodu krążących plotek jesteśmy zobowiązani upublicznić tę sprawę raz jeszcze. Platforma ta cechuje się znacznie większym polem do popisu jeśli chodzi o możliwości skryptu.
   Większość z Was napewno zachwyci ilość slotów, które Wam zaproponujemy już na sam start serwera - 170 ((Maksymalna ilość slotów na GTMP to 1024 - jednak z powodu problemów z synchronizacją, ilość slotów większa niż 200 jest planem bardzo wybiegającym w przyszłość))   Nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu startu serwera, jednak nie odbędzie się to wcześniej niż za miesiąc (tj. 23.01.2018)   Nie będziemy wymieniać funkcji i zalet nowego serwera, bo na to przyjdzie jeszcze czas. Chcemy jedynie zaznaczyć, że serwer który oddamy Wam do dyspozycji, będzie w pełni gotów do zabawy i rozbudowany do takiego stopnia, że o FiveM'ie zapomnicie po pierwszej minucie gry na GTMP.   Kwestia serwera FiveM   Serwer FiveM został pozbawiony Whitelisty aż do czasu jego zamknięcia (tj. startu serwera GTMP). Oznacza to, że każdy gracz może do niego dołączyć bez pisania podania oraz przechodzenia rozmowy wstępnej. Niemniej jednak nadal staramy się utrzymać odpowiedni poziom RP. Nowi gracze stale są pod "lupą" personelu serwera i jeśli zajdzie taka należność, są oni pozbawiani dostępu do serwera.             Ogłoszenie te jest ostatnim dotyczącym FiveM'a.
   Do zobaczenia wkrótce!  
  • 2K

   Instrukcja jak zagrać na serwerze.   08.01.2018

   Witaj na GoToRP.pl Zapewne zastanawiasz się jak zacząć grać na naszym serwerze i jak to wyszystko wygląda w praktyce.     Co musisz zrobić aby zagrać na naszym serwerze ? To proste!  Pobierz modyfikacje FiveM.    [TUTAJ]   1. Zapoznaj się ogólnikowo z naszym forum. (Upewnij się że piszesz w odpowiednim dziale aby nie dostać blokady konta!) 2. Zapoznaj sie z REGULAMINEM SERWERA [TUTAJ](Za nie przestrzeganie regulaminu twoje konto może zostać zbanowane PERMAMENTNIE!!) 3. Jeśli chcesz dołączyć do serwera WhiteList, zapoznaj się z zasadami [TUTAJ] 3.1. Nie zapomnij podać prawidłowego >SteamID64< 3.2. Więcej informacji zawartych będzie w postach które otrzymasz po napisaniu aplikacji o WhiteList.       4. Po przejściu rozmowy wstępnej możemy Cię powitać w naszej społeczności  5. Życzymy miłej gry i powodzenia    Pamietaj o definicjach ! [CK] Character Kill – permanentne uśmiercenie postaci i jej WIPE.
   [RDM] Random Deathmatch - zabijanie innych graczy bez powodu lub odegrania stosownej akcji.
   [VDM] Vehicle Deathmatch – zabijanie za pomocą pojazdów, łodzi, samolotu itd.
   [iC] In Character - wszystko to, co widzi, słyszy, myśli i czuje nasza postać, czyli świat wykreowany przez graczy na serwerze.
   [OOC] Out Of Character - wszystko spoza świata gry.
   [PG] Power Gaming - zmuszanie kogoś do akcji RP
   [MG] Meta Gaming – wykorzystanie informacji OOC w IC 

   /me - Używane aby opisać co robi twoja postać
   /do - Używane by opisać co dzieje się wokół twojej postaci.

    
  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil7462

[ROZPATRYWANIE]76561198159732426|Logan McLevis|Kamil

3 posty w tym temacie

OOC


Imię: Kamil

Wiek: 19

Nazwa na Discordzie: kamil7462#0831

Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP czyli Roleplay, polega na odzwierciedleniu prawdziwego świata w grze.

Doświadczenie w RP: Grałem przez bardzo długi czas na serwerach Roleplay na tak zwanym MTA i trochę doświadczenia mam

Dlaczego Ty?: Ponieważ bardzo lubię serwery tego typu, szukałem dużo serwerów które by mi odpowiadały aż pewnego razu zobaczyłem na yt stream pewnej osoby która grałą na tym serwerze i bardzo mi się ten serwer spodobał i chciał bym na nim grać.

Kilka słów od siebie: Mam 19 lat, lubię grać na komputerze, interesuje się motoryzacja, moja pasja jest jazda na motorze :D

IC


Imię i nazwisko postaci:  Logan McLevis

Wiek postaci: 26

Historia postaci: Logan pochodził z biednej rodziny, nie mógł znieść tego że jego rodzina jest biedna i nie ma co jeść więc postanowił coś z tym zrobić pewnego dnia po ukończeniu 25 lat wyszedł z domu i zaczął szukać pracy oczywiście jej nie znalazł. Zaczął kombinować jak w łatwy i szybki sposób zarobić pieniądze. Pewnego razu poszedł do klubu gdzie świetnie się bawił pił drinki przy barze gadał z ładnymi dziewczynami aż podszedł do niego pewien pan który zabrał go do stolika po czym gadał z nim o pewnych interesach które Loganowi się spodobały oczywiście nie były to legalne interesy. Następnego dnia Logan poszedł do niego uśmiechnięty i z nadzieją ze ten facet od razu rozpocznie z nim współprace ale okazało się inaczej najpierw ten facet musiał go sprawdzić czy się nadaje i czy można mu ufać. Pierwsze zadanie jakie dostał to doręczenie torby z bardzo duża kwotą do gangstera  oczywiście było to ustawione pod sprawdzenie czy Logan nie okradnie go, Logan wiedząc że ma bardzo duża sumę pieniędzy nie okradł go a dostraczył całą gotówkę gangsterowi i wrócił spowrotem, facet widząc że można mu ufać przedstawił mu się jako Aaron dał mu szanse. Napadli razem na sklepy, obrabiali banki, handlowali narkotykami, kradli samochody bawili się świetnie po czym Logan który robił te rzeczy przez bardzo długi czas był bardzo bogaty wrócił do swojego rodzinnego domu i kazał się swojej rodzinie spakować zabrać wszystko co mogą i wyjechali na drugi koniec miasta gdzie Logan wykupił bardzo duży dom na wysokim standardzie i od tego momentu jego rodzina żyła już bardzo dobrze. Oczywiście logan nie stracił sowiej przyjaźni z Aaronem we dwoje otworzyli własną działalność na której bardzo dużo zarabiali i oto całą historia Logana

Twój pomysł na grę/postać:  Zostać członkiem gangu, mieć bardzo fajną ekipę z która można by było robić fajne akcje. A jeśli to nie wypali to zostać mechanikiem a z tego powodu że sam pracuje jako mechanik i lubię to pracę bo to jest moja pasja.

Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci:Jako mechanik chciałbym zmodyfikować swój samochód do wyścigów zacząć się ścigać zarobić trochę pieniędzy a potem sam organizować nielegalne wyścigi mieć swój gang z którym planowali byśmy napady na różne konwoje z super samochodami po czym modyfikować je w swoim warsztacie i sprzedawać. A najbardziej bym chciał zrobić taką akcje że z gangiem w wieczorowej porze udali byśmy się do bazy wojskowej w celu ukradnięcia militarnych broni jak i samochodów byśmy zaczęli tą akcje w taki sposób że zabili byśmy ochroniarzy którzy stoją na bramkach po czym zatrudnił bym hackera który wyłączył by kamery jako chwilowa awaria po czym my byśmy weszli do środka zlikwidowali wszystkich żołnierzy za pomocą usypiających pocisków po czym weszli byśmy do magazynów zabrali bronie wojskowe samochody i wrócili do warsztatu gdzie byśmy przeprowadzili transakcję z innym gangiem gdzie za ten sprzęt byśmy dostali duże pieniądze i to by była jedna z wielu akcji jakich chciał bym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady 

W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord.

 Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacjaoczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne

Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?".

Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam.

Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.