Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

Fimszon

Obywatel
 • Zawartość

  4
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Fimszon

 • Urodziny 30.08.1997

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198144309088
 1. Problem z wejściem na serwer.

  Reinstalowałem FiveM i GTA
 2. Witam, mam problem z "FiveM" albowiem gdy wchodzę na serwer zaczyna się wszystko ładnie ładować i w pewnym momencie przestaje i można tak czekać z kilka godzin i nic. Jedynie co się zmienia to z 100% na NaN%. Jak widać na ss: http://prntscr.com/ipml58 Dodam że mam Win7 64bit.
 3. Michael Alonso

  Michael Alonso ur. 4.03.1997r. w Warszawie. Mając rok razem z matka Aleksandrą i ojcem Carlosem wyjechali do Sevilli. Matka zanim poznała Carlosa pracowała w jednym z Warszawskich Hoteli. Ojciec był członkiem jednej z organizacji przestępczej w Hiszpanii. Michael uczęszczając do szkoły był wzorowym uczniem, nie sprawiał żadnych problemów, dostawał bardzo dobre oceny.Kiedy miał 15lat Jego życie zmieniło kiedy jego ojciec został złapany przez policje w trakcie jednej z akcji organizacji która polegała na wyłudzeniach pieniędzy od właścicieli sklepów. Wówczas życie rodziny Alonso się zmieniło mąż Aleksandry nie pozwalał jej pracować chciał być głowa rodziny i ich sam utrzymywać w swój nielegalny sposób. Rodzina o tym dobrze wiedziała. Carlos nie ograniczał ich od kontaktu z jego kolegami z organizacji. Jako, że matka nie miała pracy w domu panowała bieda. W wieku 16lat Michael porzucił szkołę i skontaktował się ze znajomymi ojca i kontynuował jego historie. Na początek dostawał dosyć łatwe zlecenia nie duże włamania, pobicia czy kradzieże samochodów. Z czasem zaczęły się niebezpieczniejsze sytuacje takie jak wyłudzenia, porwania, okupu. Pewnego dnia na ulicy poznał rok młodsza dziewczynę, układało im się bardzo dobrze, zostali para. Dziewczyna była szczupła, w jej oczach można było odpłynąć. Jej uroda przyciągała mężczyzn na ulicy, przez co Michael był o nią strasznie zazdrosny. Rocznice swoja spędzili w klubie gdzie jakiś obcy pijany mężczyzna siedzący przy barze pod nieobecność Michaela zaczął przystawiać się do dziewczyny. Gdy chłopak wrócił zaczęła się popychana, dla pijanego gościa skończyło się nie za dobrze stracił on przytomność, od ciosów w głowę dostał krwiaka mózgu. Jako że był to klub pełny ludzi ochrona zatrzymała Michael i została wezwana policja. Chłopak w wieku 17 lat dostał kare pozbawienia wolności na lat 4. Dziewczyna przez dwa lata go odwiedzała i pisała listy ale ostatni list uderzył Michael najbardziej gdzie było napisane o ich dalszym związku który dla niej stracił sens i że z nimi już koniec. Chłopak postanowił zmienić swoje życie, zostać wzorowym obywatelem z kartoteka. Michael kończąc 21lat wyszedł na wolność. Przez przemyślenia w wiezieniu by zapomnieć o dziewczynie która cały czas kochał i uciec od życia kryminalisty postanowił wyjechać do Los Santos i zacząć nowe życie. Tutaj historia się kończy... Ciąg dalszy pokaże jak żył Michael Alonso i jak skończył.