Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

vacation

Obywatel
 • Zawartość

  48
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

3 obserwujących

O vacation

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198140793120

Ostatnio na profilu byli

1261 wyświetleń profilu
 1. Bratskaya Brigada

  Dnia 09.03.2018r. Ivan dostał sms'a od Sergio, żeby cała ekipa udała się do Tequilali. Gdy Rosjanie dojechali na miejsce, weszli do środka i zeszli do pokoju który znajdował się na dole. Omówili tam kilka spraw, następnie każdy rozjechał się w swoją stronę...
 2. Bratskaya Brigada

  Dnia 04.03.2018r. W pewnym miejscu, podszedł do Ivan'a mechanik. Zapytał się jego, czy mógłby mu załatwić obojętnie jaki nóż, Ivan odpowiedział, że postara się ogarnąć i napisze sms'a jaka będzie tego cena. Gdy Rosjanie spotkali się w klubie "Tequi-la-la" z towarzyszami z Włoch, zapytali się czy posiadają oni na sprzedaż jakikolwiek nóż - odpowiedź brzmiała tak. Odkupili od nich nóż sprężynowy za 2000$. Gdy Ivan zapakował nóż w czarną paczkę, napisał sms'a do mechanika z którym miał się skontaktować, że cena wyniesie 8000$. Gdy ustalili miejsce spotkania, Ivan wraz z Oleksandr'em pojechali w wyznaczone miejsce. Minęło 15 minut, Rosjanie przyjechali... Jeden z nich wyjął czarną paczkę z bagażnika, a następnie doszło do transakcji. Jeszcze tego samego dnia, Rosjanie skontaktowali się z pewnym "gangusem" o imieniu Sidney. Jako iż obiecali mu 10 działek heroiny, za pomoc, to postanowili się z nim spotkać. Po przyjechaniu w pewne miejsce, ruscy dali Sidney'owi "działki" w czarnej paczce, przypomnieli mu, że te 10 działek heroiny dostał za darmo, ale kolejne już będą za pieniądze.
 3. Bratskaya Brigada

  Dnia 26.02.2018r. Rosjanie zdecydowali, że potrzebują więcej arsenału, gdyż kilka dni wcześniej trochę go stracili. Postanowili zgłosić się do jednego typa, który miał do broni dostęp. Spotkali się z nim w jednym miejscu. Po jakieś chwili uzgadniania, pojechali do baru "Tequi-la-la". Tam dostali cynk w formie "sms" gdzie Rosjanie mają jechać. [w najbliższym czasie będzie tutaj screen] Po dojechaniu do celu, doszło do transakcji - łącznie zapłacili 80000$, po czym dostali skrzynkę z zamówioną bronią. Następnie każdy rozjechał się w swoją stronę...
 4. Narkotikav Brigada

  игада наркотиков [Narkotikav Brigada] Narkotikav Brigada, brygada która w garści trzyma całe pola opium oraz marihuany. Zespół nieugiętych osób które jeśli będzie trzeba wywalczą swoją pozycję siłą. Założenia brigady są raczej proste, zarobić ile się da i pokazać dla Los Santos że jest więcej sposobów na umilenie swojego nędznego życia. W tym mieście tylko Rosyjska Bratskaya Brigada zapewni wam marihuane i opium.
 5. Bratskaya Brigada

  Nowa ekipa : Pakhan (Vacation) - L Two Spies[Sovietnik] (Dimitri Priwietkin) - VL Shestyorka (QreveN) Shestyorka (KillemoN)
 6. Bratskaya Brigada

  Grafiki z organizacji :
 7. Bratskaya Brigada

  Trochę będzie ciężko, gdyż organizacja nie została przyjęta, ale prawdopodobnie w piątek wleci krótki filmik.
 8. Bratskaya Brigada

  ref / dalej czekamy na werdykt
 9. Podanie

  To nie forum minecraft'a
 10. Bratskaya Brigada

  Czekamy i liczymy na pozytywną odpowiedź
 11. Bratskaya Brigada

  Po przemyśleniach z "Lou" stwierdziliśmy, że nie ma sensu zajmować się bronią, ze względu na to, że byśmy musieli ciągle kogoś wołać z administracji - co byłoby męczące. Jedynie czym byśmy się zajmowali, to różnego rodzaju narkotyki i inne sprawy oprócz broni. Wszelkie rzeczy które były napisane w aplikacji o broniach, zostały usunięte.
 12. Dnia 14.01.2018 około godziny 23:00, w okolicach garażu głównego, jeden z przechodzących usłyszał strzały oraz zauważył zastawiony niebieski samochód. Następnie jakiś gość, wpakował ciało do bagażnika. Kamery uchwyciły, wyjeżdżającego z miasta niebieskiego Faction'a i czarnego Elegy. Jeden z przejeżdżających zauważył stojące na poboczu dwa samochody. Prawdopodobnie był to Faction i Elegy. Pojechali w stronę rzeki... Jak tylko dojechali ma miejsce, a dokładnie na pomost , przy miejscowości Paleto Bay, ciało wyjęli z bagażnika i przez jakąś chwile mieli go na rękach. Jeszcze wcześniej gość kupił kanister z benzyną, jeden z nich oblał auto po czym strzelili w ślad benzyny. [przed wybuchem odkręcili tablice rejestracyjną] Auto wybuchło i most zaczął się palić. Jakiś czas później, plażowicze zobaczyli jadący z miarę dużą prędkością, czarny samochód w stronę małej "górki" znajdującej się na plaży, w okolicach Paleto Bay. Gdy tylko dotarli, ciało z bagażnika rzucili na ziemie, jeden wyciągnął maczetę i wyciął kawałek mięsa w ciele. Następnie włożył tam w całkiem ciężki kamień i wyrzucił ciało do wody. Ciało zatonęło... Jak już wracali, skapnęli się że na aucie widoczna jest krew, ktoś wszedł do auta i wyciągnął szmatkę ze schowka, przecierając miejsce z krwią, maska była czysta. Pewien czas później... typek podszedł do pracownika w budce, tam gdzie znajdował się garaż główny i go przekupił żeby usunął nagrania z ostatnich dwóch godzin.
 13. Dnia 28.12.2017 około godziny 17:00, w okolicach Stab City na Calafia Road, jeden z przejeżdżających zauważył 2 mężczyzn pakujących typa do czarnego vana. Przejechali ok. 200 metrów, po czym skręcili w stronę Kanionu Raton. Gdy dojechali na miejsce, zeszli z nim w dół kanionu, po czym jeden z nich wyciągnął pistolet i do niego mierzył, a drugi poszedł po pałkę. Przeszukiwali typa i znaleźli konopie, zaczęli coś do niego gadać, następnie jeden z nich pobił go pałką. [ooc] było odegrane że mamy maskę.
 14. Propozycja zmian

  Moim zdaniem, te dwa punkty które napisałeś nie mają sensu, dlaczego? Każdy obywatel który zarabia legalnie, może mieć możliwość zarobienia sobie trochę brudnych pieniędzy, podobnie jak z obywatelem który jest w jakieś organizacji, tylko że legalnych.