Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

Goofy

Obywatel
 • Zawartość

  11
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Goofy

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198072722640

Ostatnio na profilu byli

73 wyświetleń profilu
 1. Underground Crew - jest to grupa młodych ludzi kochających adrenalinę, ryk silnika oraz zapach palonej gumy. Są najlepszymi kierowcami w całym Los Santos. Ich atutem nie są jedynie ogromne umiejętności jazdy autem czy posiadanie wielu aut, potrafią doskonale strzelać, a także przetransportują każdy ładunek bądź osobę w wyznaczone miejsce nie zwracając uwagi policji. Czego możecie spodziewać się po nas: *Wysokiego poziomu RP, *Doskonała praca zespołowa, *Miła atmosfera, *Wczucie się w klimat. Czego my oczekujemy w stosunku od was: *Wysokiego poziomu RP, *Dojrzałości (lubimy żartować i jest to dla nas chleb powszedni natomiast są też chwile w których trzeba zachować powagę), *Znajomość mechaniki pojazdów(nie chodzi o to żebyś wymienił mi wszystkie bebechy auta ale znał chociaż podstawy budowy silnika), *Aktywność na serwerze(tutaj też nie chodzi o to byś był No-lifem, każdy gra tyle ile może. Oczywiście im więcej z nami grasz tym jest lepiej ), *Znajomość regulaminu półświatka przestępczego. Przebieg rekrutacji: 1. Pierwsze co trzeba zrobić to oczywiście napisać podanie zgodnie z ustalonym wzorem i czekać na odpowiedź od liderów organizacji. 2. Jeżeli lider lub v-lider zaakceptowali twoje podanie, wkrótce zostaniesz poproszony na drugą część rekrutacji tzn. "dojrzałości". Zostaniesz zaproszony na discorda gdzie zostanie przeprowadzona rozmowa, po której dowiesz się czy zostałeś przyjęty. Wzór podania: IC Imię i nazwisko: Wiek: Historia postaci: Jaką funkcję chciałbyś pełnić w naszej organizacji: Dlaczego ty: OOC Imię: Wiek: Nazwa na discord: Każdy składający podanie ma dwie szanse na poprawne napisanie podania, natomiast pierwsze wrażenie jest tylko jedno co wiąże się z tym że jeżeli nie spodobasz nam się za pierwszym razem niestety zostaniesz odrzucony.
 2. Underground Hemp Grass Underground Hemp Grass, goście którzy nie posiadają tylko szybkich gablot ale także rozprowadzają konopie gdzie tylko się da. Dzięki temu, że mają wypasione fury szybko mogą przewieść z jednego miejsca w drugie swój towar. Przy każdej okazji są w stanie opchnąć każdemu to co natura dała. Założeniem tego crew jest aby każda mordeczka w Los Santos miała to co kocha czyli najlepsze jaranie.