Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

Thomas McAllister

LSPD
 • Zawartość

  8
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Thomas McAllister

Obywatel
 • Ranga
  Żółtodziób

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198090825856
 • Imię i nazwisko
  James West
 1. [PRZYJĘTE] Ammu-Nation

  Znasz się na broni ? Jesteś w stanie ocenić model broni po zapachu łuski pocisku ? Uważasz ,że kostka Rubika ssie i składasz M4A4 z małych elementów rekreacyjnie? Potrzebujesz gotówki ale siedzenie na kasie w Biedronce uwłacza Twojej godności? AmuNation szuka właśnie Ciebie ! Szukamy sprzedawcy ,który: - Jest uczciwy. - Doradzi klientowi w kupnie broni. - Poradzi sobie z dużą ilością zamówień dla światowych korporacji. Firma oferuje: - Pomoc w załatwieniu pozwolenia na broń. - Atrakcyjne wynagrodzenie. - Darmową opiekę psychologa i *świetnego prawnika specjalizującego się w rozwodach. Dołącz do AmuRodziny już dziś! *Z taką posadą możesz mieć każdą.
 2. [PRZYJĘTE] Ammu-Nation

  Od zawsze wolałeś rozwiązania siłowe a "retoryka i dyplomacja " kojarzą Ci się z chorobami wenerycznymi? Myślę ,że mamy dla Ciebie prace . Pani Marzenka pracująca na kasie skarżyła się ,że zdażają się agresywni klienci. Pani Halinka podczas inwentaryzacji doliczyła się ,że brakuje kilku granatów . Tak więc szukamy ochroniarza . Twoim obowiązkiem będzie : -Bić a potem pytać złodziei i agresywnych klientów oraz doglądać bezpieczeństwa naszych pracowników. Firma oferuje -Pomoc w załatwieniu pozwolenia na broń. -Suplementy i karnet na siłownię bo dbamy o rozwój Twojego bicka. -Zniżki w sieci naszych sklepów. -Bierzemy ofiary na siebie . Dołącz już dziś do naszej AmuRodziny.
 3. Kupno samochodów

  Od tego są dilerzy samochodów Peace Yoł.
 4. [PRZYJĘTE] Ammu-Nation

  Pytań brak, wyłącznie czekam na aprobatę Administracji dotyczącą rozpoczęcia działalności.
 5. [PRZYJĘTE] Ammu-Nation

  Oprócz broni wszelkiego rodzaju można kupić także okulary, topy, kamizelki kuloodporne oraz skorzystać ze strzelnicy. W całym stanie znajduje się łącznie 11 sklepów. Sieć jest notowana na giełdzie BAWSAQ. Pies sąsiada ujada cała noc ? Nie możesz się wyspać ? Sąsiad nie reaguje jak zwracasz mu uwagę ? Policja ma związane ręce ? Czas to zmienić! Weź sprawy we własne ręce i kup u nas broń by pozbyć się problemu. Nasze wiatrówki są wykonane z należytą dbałością o szczegóły i wykorzystują najnowsze technologie, z ich pomocą bez problemu trafisz kundla z balkonu z ponad kilometra . Już dziś zostań w oczach żony prawdziwym mężczyzną ! Do każdego zakupu tłumik gratis . **Nie ponosimy odpowiedzialności za zabite zwierzęta. OOC Z racji dodania w niedalekiej przyszłości dodatków wszelakiej maści do broni palnej chciałbym otworzyć działalność ściśle współpracującą z Policją jak i sprzedażą detaliczną za ukazaniem licencji na broń.