Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

DiwiD.

Obywatel
 • Zawartość

  6
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

7 obserwujących

O DiwiD.

Obywatel
 • Ranga
  Żółtodziób
 • Urodziny 23.04.2002

Informacje

 • STEAM ID64
  76561197960287936

Ostatnio na profilu byli

270 wyświetleń profilu
 1. POPRAWA AKCJI IC Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Zebrałem swoich znajomych z gangu i przyjąłem najbardziej opłacalne lecz najbardziej niebezpieczne zlecenie o sprzedaży narkotyków. W ostatnim dniu zdobędę wielkie pieniądze ze sprzedaży, czy się uda? Oby... Niestety w mieście są zamieszki, każda dzielnica jest patrolowana przez policje ... cóż raz kozie śmierć... albo trafie do paki na dożywocie albo będę w ósmym cudzie świata.
 2. OOC Imię: Dawid Wiek: 17 Discord: DiwiD #6617 Co wiem o RP: Otóż Role Play zwany potocznie RP, jest to wcielanie się przez gracza w przez siebie wybraną postać i odgrywanie różnych scen z życia. RolePlay jest to jak wiadomo z Angielskiego "odgrywanie ról", gracz przed monitorem ma za zadanie wcielić się w wykreowaną postać i odnosić się do niej w pierwszej osobie, pomału zdobywać obrany cel postaci. Odgrywanie roli zależy od Twojej kreatywności, tam możesz być kim tylko chcesz, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, wciel się w swoją postać i bądź głównym bohaterem swojego "serialu". Doświadczenie w RP: Pogrywałem już na paru serwerach RP jak i zawróno w GTA V jaki i w MTA inaczej GTA San:Andreas więc wiem jak się powinno grać. Dlaczego ja?: Mam doświadczenie już w RolePlay ponieważ już grałem na paru serwerach takiego typu w GTA V i GTA San:Andreas i wiem co i jak. Kilka słów od siebie: Mam nadzieję, że zostanę przyjęty IC Imię i nazwisko postaci: DiwiD Podyma Wiek postaci: 22 Historia postaci: DiwiD Podyma- Dwudziesto dwu letni mężczyzna pochodzi z Niemiec, na stałe zamieszkuje w Los Angeles (Los Santos). Często wyjeżdża w sprawach 'biznesowych' poza miasto jak i załatwia większość swoich spraw w LA. Jest to człowiek bardzo porywczy, z luźnej rozmowy z nim nawet i po chwili może ta rozmowa przeistoczyć się w niemiłą pogawędkę. DiwiD dostał ksywę "Roulette" właśnie z powodu swojej zmienności nastroju, podobnie jak w ruletce, nie wiadomo co się zdarzy. Jego 190cm wzrostu, 100 kilo wagi budzi w drugim człowieku strach, co sprzyja jego interesom. Zazwyczaj chodzi w szykownych garniturach, lecz powoli przyzwyczaja się bardziej do marynarek, lżejszego stylu ubierania. W LA ma wielu przyjaciół, czyli tak zwane 'plecy' dlatego też pozwala sobie na sporo, bo wie, że jego ludzie jak i przyjaciele go nie zawiodą gdy będzie w potrzebie. Siedział raz w więzieniu za pobicie czarnoskórego, powody są takie iż go po prostu przy rozmowie z nim go poniosło. Ciemno skóry mężczyzna najwyraźniej bez mózgu pozwał "Roulette" o pobicie, a po tygodniu spoczywał już w pokoju. Twój pomysł na grę/postać: Mam zamiar prowadzić życie gangstera, postać która chce zarobić pieniądze, która chce zarabiać dorywczo, lecz później dorobi się majątku na brudnych interesach, a potem dobrze bawić się,i dążyć do bogactwa. Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Ma zamiar wcielić się w nielegalny świat handlowania narkotykami, i różne sprawy gangstera zdecydowałem się skończyć ostatnią najgrubszą akcją. Zebrałem swoich znajomych i przyjąłem najbardziej opłacalne się zlecenie. W ostatnim dniu zdobyć wielkie pieniądze, czy się uda? Oby...