Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

Basiaa

Supporter
 • Zawartość

  315
 • Donations

  0.00 USD 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Basiaa

EMS
 • Ranga
  Rodowity mieszkaniec
 • Urodziny 16.01.1996

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198363565456

Ostatnio na profilu byli

854 wyświetleń profilu
 1. Lost Moskitoz

  Nie to że coś ale ten dom jest IC spalony Plus można było wziąć inne fotki
 2. Do poprawy: Historia postaci – Za krótka rozpisz się i strasznie przejedzony temat rodzice umierają ( jak w 99% w każdym podaniu) Albo zabijają ich gangusy. Kreatywna akcja IC – Za krótka i za mało kreatywna . Akt zemsty za śmierć rodziców wielka akcja rozwałka, no i na koniec epickie odbicie z transportu więziennego ( w 90% podań) Trochę przejedzone te klimaty.
 3. To jeszcze nie koniec! Twoje podanie nie jest najgorsze ale wierzymy, że spokojnie dasz radę napisać jeszcze lepsze! Od teraz masz 24h na poprawę swojego podania. Po przekroczeniu tego terminu podanie automatycznie zostaje odrzucone. Upewnij się, że twoje podanie jest czytelne i schludne. Czy nie ma w nim rażących błędów. Ponadto postaraj się napisać coś więcej w każdym akapicie aby pokazać nam że naprawdę Ci zależy.
 4. 2 rozmowa niezaliczona 06.03.2018 godzina 16 : 00 - Ściąganie z regulaminu.
 5. 1 rozmowa niezaliczona 06.03.2018 godzina 14:34
 6. 03.03.2018 1 rozmowa niezaliczona godzina 12:19
 7. 1 rozmowa niezaliczona 28.02.2018r godzina 16:31
 8. 1 rozmowa niezaliczona 28.02.2018 godzina 16:00
 9. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord. Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacja) oczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?". Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam. Trzymamy kciuki!
 10. Hymm Koluśka sobie ta historia i ta akcja nie zachwyca… Ale dam ci szansę pokaż się na Romowie.
 11. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord. Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacja) oczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?". Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam. Trzymamy kciuki!
 12. Trochę oklepana ta historia postaci… Jeden z rodziców nie żyje albo zaraz ma umrzeć i zawsze są jakieś powiązania mafijne/gangsterskie… Cóż zobaczymy jak ci pójdzie na rozmowie Daje ci tę szansę.
 13. Cóż.. Zobaczymy co będzie na rozmowie!
 14. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord. Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacja) oczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?". Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam. Trzymamy kciuki!
 15. Bar Tequi-LA-LA

  Bar Tequi-la-la Gdzie nas znajdziecie? Oferta Oferujemy również wynajem lokalu na wieczory kawalerskie/panieńskie oraz imprezy okolicznościowe. Strefa V.I.P Profesjonalny personel Bar dostępny 24/h Wynajem sali oraz możliwość wprowadzenia własnego DJ’a Duży wybór alkoholi zagranicznych jak i miejscowych. W barze panują określone zasady, a dokładniej: całkowity zakaz wnoszenia jakiejkolwiek broni na teren baru, całkowity zakaz bójek na terenie baru, zakaz wnoszenia własnego alkoholu, zakaz wchodzenia do pokoju znajdującego się na dole. Stanowiska Właścicielka - Maria Guerriera Współwłaściciel - Simon Guerriera Szef ochrony - Sebastian Martines Ohroniarz - Barman I - Jason Lynn Barman II - Dwayne Filis DJ - Kendrick Crow DJ - Sprzątacz/ka - W celu podjęcia pracy w barze, prosimy się zgłosić do baru lub wysyłać CV na maila kontakttequilala@gmail.com