Welcome to GoToRP.PL Polski serwer RolePlay

W chwili obecnej masz bardzo ograniczony dostęp do zasobów.

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 1kHz

   Nowa maszyna   07.06.2018

   Szanowni gotorperzy! Jak wiecie bardzo rzadko upominamy się o jakiekolwiek gratyfikacje finansowe związane z grą na naszym serwerze. Aczkolwiek jak to w życiu bywa czasem trzeba porozmawiać także o pieniądzach. Na wstępie od razu zaznaczam, że nigdy nie będziemy pobierać jakichkolwiek opłat ani oferować usług premium. Ten serwer nigdy nie będzie "pay to win". W ostatnich dniach maszyna Kalmara odmówiła posłuszeństwa co będzie skutkowało spowolnieniem prac nad ulepszaniem skryptu ESX. Ponieważ wiem, że on nie poprosi nikogo o pomoc finansową, dlatego piszę ten topik ja. Wybija mi właśnie rocznica od kiedy biorę udział w tworzeniu społeczności polskiej sceny RP GTA 5 i włożyłem sporo wysiłku w budowanie tego wszystkiego. Dziś mamy sztab ludzi, który na codzień nas wspomagają za co jestem im wielce wdzięczny.  Podsumowując: jeżeli gra na naszym serwerze sprawia Ci przyjemność i chcesz w jakiś sposób podziękować głównie Kalmarowi za całą jego pracę to zachęcam Cię do dołożenia nawet malutkiej cegiełki do naszego celu jakim jest nowa maszynka dla naszego Kalmarucha. Niech będzie to nawet 1 dolar, a to już 1 dolar bliżej celu.  Dzięki serdecznie za to że po prostu jesteście i tworzycie to super community!
  • Kalmar

   Ogłoszenie odnośnie Whitelist   17.06.2018

   Rekrutacja nowych obywateli została wstrzymana do czasu wprowadzenia nowego systemu selekcji osób zainteresowanych grą na naszym serwerze. Podania które obecnie oczekują rozpatrzenia zostaną, w miarę możliwości, szybko rozpatrzone. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na Discordzie.

Basiaa

Supporter
 • Zawartość

  702
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

O Basiaa

 • Ranga
  Rodowity mieszkaniec
 • Urodziny 16.01.1996

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198363565456

Ostatnio na profilu byli

1658 wyświetleń profilu
 1. Jak mogę się dowiedzieć czemu dostałem bana?

   

  1. Basiaa

   Basiaa

   Masz podany powód bana by odwołać się od niego zapraszam tu http://gotorp.pl/index.php?/forum/112-prośby-o-unban/

 2. Bassia pomożesz mi w tym że wysłałem wiadomość do Kalmara prośba o Unban a on nie nie przeczytał i nie odpisał czy odbanuje mnie czy nie proszę pomóż mi jak coś wyśłałem mu to Wszedłem po raz pierwszy na ten serwer i nie wiedziałem jak mam pisać pisałem na chacie głównym a powinienem na OOC nie wiedziałem o tym,ale teraz przeczytałem 3 razy regulamin znam już wszystkie zasady i gdzie mogę pisać a jak bym czegoś nie wiedział to zawsze mogę zajrzeć na tą stronkę i zobaczyć regulamin jeszcze raz. Proszę o UnBana ponieważ testowałem już dosyć dużo serwerów RP i ten nie dość , że jest Polski to jeszcze bardzo bardzo przyjemny ! Obiecam poprawę przepraszam i mam nadzieję , że dostanę tego UnBana, bo naprawdę to już się więcej nie powtórzy

  1. bladipl

   bladipl

   niokus mam pytanie