Welcome to GoToRP.PL Polski serwer RolePlay

W chwili obecnej masz bardzo ograniczony dostęp do zasobów.

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 1kHz

   Nowa maszyna   07.06.2018

   Szanowni gotorperzy! Jak wiecie bardzo rzadko upominamy się o jakiekolwiek gratyfikacje finansowe związane z grą na naszym serwerze. Aczkolwiek jak to w życiu bywa czasem trzeba porozmawiać także o pieniądzach. Na wstępie od razu zaznaczam, że nigdy nie będziemy pobierać jakichkolwiek opłat ani oferować usług premium. Ten serwer nigdy nie będzie "pay to win". W ostatnich dniach maszyna Kalmara odmówiła posłuszeństwa co będzie skutkowało spowolnieniem prac nad ulepszaniem skryptu ESX. Ponieważ wiem, że on nie poprosi nikogo o pomoc finansową, dlatego piszę ten topik ja. Wybija mi właśnie rocznica od kiedy biorę udział w tworzeniu społeczności polskiej sceny RP GTA 5 i włożyłem sporo wysiłku w budowanie tego wszystkiego. Dziś mamy sztab ludzi, który na codzień nas wspomagają za co jestem im wielce wdzięczny.  Podsumowując: jeżeli gra na naszym serwerze sprawia Ci przyjemność i chcesz w jakiś sposób podziękować głównie Kalmarowi za całą jego pracę to zachęcam Cię do dołożenia nawet malutkiej cegiełki do naszego celu jakim jest nowa maszynka dla naszego Kalmarucha. Niech będzie to nawet 1 dolar, a to już 1 dolar bliżej celu.  Dzięki serdecznie za to że po prostu jesteście i tworzycie to super community!
  • Kalmar

   Ogłoszenie odnośnie Whitelist   17.06.2018

   Rekrutacja nowych obywateli została wstrzymana do czasu wprowadzenia nowego systemu selekcji osób zainteresowanych grą na naszym serwerze. Podania które obecnie oczekują rozpatrzenia zostaną, w miarę możliwości, szybko rozpatrzone. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na Discordzie.

1kHz

Administrator
 • Zawartość

  1098
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

32 Excellent

O 1kHz

 • Ranga
  Rodowity mieszkaniec

Informacje

 • STEAM ID64
  76561197964611232

Ostatnio na profilu byli

2526 wyświetleń profilu
 1. Czy mogę prosić o ub na discordzie ponieważ mam do przejścia rozmowę a bana dostałem na tydzień a wtedy mój czas na nią właśnie minie dostałem bana "brak kultury" bo troche się zdenerwowałem na siebie i napisałem "kurwa mać" na czacie bardzo przepraszam i czy mogę prosić o odbanowanie? chociaż na czas tej rozmowy.

  1. Jarosz345

   Jarosz345

   mój nick to Jarosz345#0048 

 2. jak mam pisac na chacie

   

 3. .

  1. Unbaner

   Unbaner

   Jak to usunac? Przepraszam

 4. ja nie moge wejść na serwa

 5. 1kHz oco chodzi z tom whitelistą bo chciał bym sobie po pykać proszę odpowiec 

 6. mogę dołączyć do serwera gotorp gra tam mój kolega i chciał bym z nim pograć proszę o rozwarzenie mojej prośby

 7. Mam pytanie dostałem bana. Przeczytałem że można się odwołać od niego ale za pomocą administratora. Sprawa polega na tym że nie przeczytawszy regulaminu serwera(nie wiedziałem o nim) zacząłem grać na nim i będąc głupcem, ukradłem karetkę (za co przepraszam). I czy mógłbym dostać un bana? Z góry dziękuje.

 8. Dostałem bana za nic bo mnie rozjeżdżali.I czym dostał unbana.

 9. Czy mógł bym prosić o unbana ponieważ przez przypadek napisałem na złym czacie ;v a bardzoo przyjemnie się tutaj gra i chcę kontynuować moją przygodę 

 10. Czemu dostałem bana?

 11. czemu czasami są np. 35 osb. na serwerze ??? 

 12. Podanie do dodanie mnie do whitelisty serwera GOtoRP Chciałbym zagrać na serverze z prawdziwym życiem razem z kolegami. Mamy ciekawe pomysły na rozgrywkę.Myśle że sobie dam rade spodobało mi się. Mam nadzieję że się dostanę! Akceptuję regulamin!

 13. Mam jedno pytanie, ponieważ napisałem zły temat podania na Whiteliste i czy da się edytować temat?

  Po za tym wszyscy naokoło mnie ich podania zostały rozpatrzone więc pewnie przez temat.

 14. Podanie do dodanie mnie do whitelisty serwera GOtoRP Chciałbym zagrać na serverze z prawdziwym życiem razem . Mam ciekawe pomysły na rozgrywkę.Myśle że sobie dam rade spodobało mi się. Mam nadzieję że się dostanę! Akceptuję regulamin!
 15. dobry wieczór mogę dostać małą pomoc

  ?