Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki...
Szukaj wyników w...
Jesteś zalogowany jako - Gość!

Zarejestruj się, aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Kalmar

Administrator
 • Zawartość

  275
 • Donations

  0.00 -1 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7

Kalmar wygrał w ostatnim dniu 16 Sierpień

Kalmar ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

33 Excellent

O Kalmar

 • Ranga
  Rodowity mieszkaniec

Informacje

 • STEAM ID64
  76561198020808333

Ostatnio na profilu byli

4560 wyświetleń profilu
 1. Kalmar

  Aktualizacja 16.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Dodano nowy biznes - Krawiec (+) Dodano numer Taxi w telefonie (wysyłanie zgłoszeń) (*) Naprawiono skrypt bagażnika* (*) Zmieniono klawisz otwierania bagażnika na "=" (obok Backspace'a) (*) Zmieniono wagi niektórych przedmiotów *Podczas 2-godzinnych testów błąd z brakiem możliwości otwarcia bagażnika nie wystąpił, co nie daje nam jednak pewności, że skrypt został w stu procentach naprawiony. Dlatego też proszę o zgłaszanie ewentualnych problemów z jego działaniem.
 2. Kalmar

  Aktualizacja 12.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Nowy system zamykania pojazdów (klawisz U)* (*) Dodano 32 pojazdy do salonu (kilka screenów na końcu posta) (*) Zmieniono miejsca zbioru, przetwarzania i skupu metamfetaminy *Klucz do pojazdu rejestruje się wraz z jego kupnem w salonie - problemy z "zacinaniem" zamków nie powinny już występować. Z racji, że pod tym skryptem działają jedynie auta osobiste (póki co), to pod klawiszem ALT nadal przez pewien czas będzie widniała opcja zamykania aut służbowych. Do aut kupionych przed tą aktualizacją należy wyrobić klucz u ślusarza (oznaczony na mapie) A teraz foteczki:
 3. Kalmar

  Aktualizacja 07.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (*) Naprawiono zgłoszenia tekstowe do LSPD, EMS oraz Mechaników. (*) Lekka optymalizacja skryptu (Problem z notyfikacją "fix" w prawym dolnym rogu ekranu)
 4. Kalmar

  Aktualizacja 06.08.2018

  +Dodano *Zmieniono -Usunięto (+) Zupełnie nowy telefon z wieloma nowymi funkcjami (korzystamy za pomocą strzałek, backspace, enter) (+) Budki telefoniczne i telefony stacjonarne (póki co jedynie na komendzie LSPD) z dedykowanymi numerami rozsiane po całym Los Santos (więcej budek telefonicznych już wkrótce!) (+) Tryb filmowy dostępny pod przyciskiem F9 (+) Lokalny czat OOC (widoczny w niewielkim promieniu od naszej postaci) (+) Efekty wizualne (wstrząsy kamery) podczas strzelania z broni (+) Rozrzut pocisków podczas strzelania z broni (+) Zderzenie auta przy większej prędkości powoduje krótką (5-sekundową) utratę przytomności u osób znajdujących się w pojeździe (+) Możliwość wyboru PED'ów (npc'tów) w kreatorze postaci (+) Dodano nowe obiekty na Plazie (garaż główny) (*) Zmieniono wygląd listy graczy na bardziej przejrzysty (*) Minimalistyczny wskaźnik prędkości auta (*) Naprawiono komendę /report (od teraz jedyny sposób by skontaktować się z administratorem in-game) (*) Zmieniono lekko wygląd UI (*) Lekka optymalizacja framework'a (-) Globalny czat /ooc (-) Stary telefon i wszystko, co było z nim nie tak (-) Stary prędkościomierz Wraz z nowym telefonem zostały wyczyszczone numery telefonów (oraz wygenerowane nowe) i listy kontaktów. Komenda /report staje się jedynym środkiem komunikacji tekstowej gracz-admin w grze. Wzór: /report <tekst>
 5. Sprawdził byś whitelist moje pls czekam od wczoraj.
  1. Artur1999

   Artur1999

   poczekaj oni mają dużo pracy a nie spamisz
 6. Witam poprawiłem podanie nie ma teraz błędów ortograficznych czy jest możliwość by administracja sprawdziła ?
  1. Kalmar

   Kalmar

   Skończ spamować administracji, bo i te Ci z miejsca odrzucę.
 7. Witam napisałem podanie i nie zostało ono rozpatszone
  1. Kalmar

   Kalmar

   I co w związku z tym?
  2. OdblaskowyWacek

   OdblaskowyWacek

   chciałym poprosić pana administratorao sprawdzenie mojego podania wstawiłem je o godz 10:22 i nadal czekam achciałbym dzisiaj zagrać czekam na odpowiedż?
  3. Kalmar

   Kalmar

   Ależ oczywiście. Podanie zostało rozpatrzone. Negatywnie.
 8. zapros mnie do grupy discord bede cicho
 9. kalmar sory ze spamilem nie moge wejsc na waszego discorda nie bede spamil
 10. Oceń whitelist bo się chce dostać plis
  1. Kalmar

   Kalmar

   Nie spamuj mi plis.
  2. KrayD90

   KrayD90

   Kalmar to odpisz na whitelist bo chce zagrać ;-;
 11. krzychu5 o to chodzi?
 12. 76561198173684178 moje steam id 64
 13. https://steamdb.info/calculator/76561198054080527/?cc=us siema :)
×