Welcome to GoToRP.PL Polski serwer RolePlay

W chwili obecnej masz bardzo ograniczony dostęp do zasobów.

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 1kHz

   Nowa maszyna   07.06.2018

   Szanowni gotorperzy! Jak wiecie bardzo rzadko upominamy się o jakiekolwiek gratyfikacje finansowe związane z grą na naszym serwerze. Aczkolwiek jak to w życiu bywa czasem trzeba porozmawiać także o pieniądzach. Na wstępie od razu zaznaczam, że nigdy nie będziemy pobierać jakichkolwiek opłat ani oferować usług premium. Ten serwer nigdy nie będzie "pay to win". W ostatnich dniach maszyna Kalmara odmówiła posłuszeństwa co będzie skutkowało spowolnieniem prac nad ulepszaniem skryptu ESX. Ponieważ wiem, że on nie poprosi nikogo o pomoc finansową, dlatego piszę ten topik ja. Wybija mi właśnie rocznica od kiedy biorę udział w tworzeniu społeczności polskiej sceny RP GTA 5 i włożyłem sporo wysiłku w budowanie tego wszystkiego. Dziś mamy sztab ludzi, który na codzień nas wspomagają za co jestem im wielce wdzięczny.  Podsumowując: jeżeli gra na naszym serwerze sprawia Ci przyjemność i chcesz w jakiś sposób podziękować głównie Kalmarowi za całą jego pracę to zachęcam Cię do dołożenia nawet malutkiej cegiełki do naszego celu jakim jest nowa maszynka dla naszego Kalmarucha. Niech będzie to nawet 1 dolar, a to już 1 dolar bliżej celu.  Dzięki serdecznie za to że po prostu jesteście i tworzycie to super community!
  • Kalmar

   Ogłoszenie odnośnie Whitelist   17.06.2018

   Rekrutacja nowych obywateli została wstrzymana do czasu wprowadzenia nowego systemu selekcji osób zainteresowanych grą na naszym serwerze. Podania które obecnie oczekują rozpatrzenia zostaną, w miarę możliwości, szybko rozpatrzone. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na Discordzie.

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Dzisiaj
 3. Wczoraj
 4. Ostatni tydzień
 5. Czy mogę prosić o ub na discordzie ponieważ mam do przejścia rozmowę a bana dostałem na tydzień a wtedy mój czas na nią właśnie minie dostałem bana "brak kultury" bo troche się zdenerwowałem na siebie i napisałem "kurwa mać" na czacie bardzo przepraszam i czy mogę prosić o odbanowanie? chociaż na czas tej rozmowy.

  1. Jarosz345

   Jarosz345

   mój nick to Jarosz345#0048 

 6. OOC


  Imię: Michał

  Wiek: 15

  Nazwa na Discordzie: #6879 Michalo132

  Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: Roleplay, polega na wcieleniu się w jakąś postać, najczęściej wymyśloną przez siebie (czyli oc), i pisanie nią z drugą osobą. Jest to tzw. gra roli. Postać może być kimkolwiek, ogranicza nas tu tylko nasza wyobraźnia. Otoczenie jak i wydarzenia również wymyśla się samemu. Jest to naprawdę świetna zabawa dla tych co się nudzą i nie mają co robić, lub po prostu chcą rozwijać wyobraźnie i być kreatywni.

  Doświadczenie w RP: Miałem już małe doświadczenie z Roleplay'em. Grałem na paru serwerach bez whitelisty i bawiłem się wyśmienicie, ale słyszałem że ten serwer jest najlepszy i dużo lepszy od innych. Na żadnym z serwerów nie dostałem bana i przestrzegałem wszystkich zasad.

  Dlaczego Ty?: Ponieważ przestrzegam zasad serwera, nie chciałbym psuć rozrywki innym graczom i bawić się z innymi graczami.

  Kilka słów od siebie: O tym serwerze usłyszałem od kolegi, bardzo chwalił go i namawiał mnie bym też zagrał sobię na tym serwerze. :)

  IC


  Imię i nazwisko postaci: Michael Niemyjsky

  Wiek postaci: 26 lat

  Historia postaci: Michael mając 20 lat wyjechał z Liberty city do Los Santos z powodu kłopotów finansowych. Chciał o tym wszystkim zapomnieć i wyjechać stamtąd na zawsze. Przez 6 lat zarabiał pracując w naprawdę róznych miejscach z różnymi ludźmi. Czasami nawet trafiały się pojedyncze akcje z kryminalistami.

  Twój pomysł na grę/postać: Chciałbym pracować w różnych zawodach. Może powiązać się z jakąś grupą bandytów i gangsterów. Zarabiać czasami brudne pieniądze. Z czasem moja postać stała by się szefem jakiejś grupy gangsterskiej i dowodziła swoją grupą. Organizować napady, kradzieże i konkurować z innymi grupami. Może czasami wiązać sojusze.

  Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Wielki przemyt narkotyków. W nocy razem z moją ekipą jedziemy ciężarówkami z narkotykami. Po paru minutach jazdy zauważamy policję na boku policja przeszukuje jednego z naszych, a on wszystko im wyspiewuje. Policja dokładnie wie gdzie jedziemy i co robimy. Więc wysyłają na nas radiowozy my na jakiś czas chowamy sie na wsi i planujemy inne miejsce z naszym klientem. Wkoncu dowozimy cały towar bez żadnych problemów. Klient płaci nam niezłą sumkę, którą rozdzielamy między swoich. A z dawnym kolęgą, który wszystko o naszej robocie powiedział policji musimy sobie poważnie porozmawiać.

 7. Wcześniej
 8. prosił bym o rozpatrzenie mojego podania na WL

   

 9. Od 18 lat dopiero będzie można grać na serwerze?

 10. czy może mnie przyjąć admin już na whiteliste żebym mógł sobie zagrać??

 11. Hejos, w koncu zakupiłem komputerek i można pograć - widzimy się w grze!

 12. witam mam takie pytanie ile się czeka na rozpatrzenie zgłoszenia

  pozdrawiam MagiC

  1. Poli

   Poli

   Pracuje nad tym od około 1h mam około 9 stron podań.

 13. Poli mam prośbe, mógłbyś dać mi unbana na discord i mi wysłać zaproszenie > Bo zaakceptowałeś mi 15 dni temu podanie.... 

   

   

 14. moglbym na whiteliste?

 15. O siemka Michael Bagietson

  1. martinez

   martinez

   bagietson to ziomal bez kitu

 16. chciałem tylko sobie pograć. xD

 17.                                                          [Podanię o UNBAN]

  Mogę UB zbanowałeś mnie za nic na 11lat bez sensu Uczę się dopiero grać na roleplayu a ty mnie zbanowałeś na 11 lat za nic za wywalenie sie na motorze

   

 18. Poli Dostałem Bana 14.05.2018 od CB i Prosze Cie Zebyś Mnie Odbanował Bo Poprostu Ucze Się Grać To Cie Pardzo Prosze Odbanui Mnie lub dai Bana Na Kilka Dni A Nie Na 10 lat A Nick AN Steam Daniel

 19. Mogę ub?? 

 20. jak napisać unbana

   

 21. Imie, Nazwisko (IC): Mike Kowalsky

  Data nadania bana: 05/05/2018

  Powód bana: Rozmowa na BW

   

  Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argument): Witam otóż dostałem bana za rozmowe na "BW". Nie wiem co to znaczy bo w regulaminie nie ma nic na ten temat. Chciałbym prosic o unbana ponieważ gdy mój kolega grał na moim komputerze w gta na serwerze GOTORP.PL dostał bana. Gdy jechał do pracy osoba na motocyklu do niego podjechała i zaczęła mu grozić, pytała sie gdzie idzie i w ogóle to on odpowiedział że do pracy i został zabity po czym dostał bana (na moim koncie) do 2300 roku. Mam nadzieję że rozważycie prośbe o unbana. 

   

  STEAM ID: 76561198231195936

   

  Poniżej jest screen informacji o banie :).

  Bez tytułu.png

 22. Mam pewien problem. Jestem początkującym graczemi wystąpiła taka sytuacja: Przed moim zakładem pracy stała karetka, nie dało się wyjechać z parkingu. Więc postanowiłem zawieść ją na Policje. Pech chciał że tego samego dnia popsuł mi się mikrofon. Nie mogąc wyjaśnić sytuacji przestraszyłem się i podjechałem karetką w inne miejsce i wyszedłem z niej. Po kilku chwilach przyjechali Policjanci i oskarżono mnie o kradzież. Nie miałem jak wyjaśnić sytuacji i dostałem bana na około 300lat. PS dosłownie ok 300lat. Mam nadzieję że rozważycie ;) prośbę o odroczenie bana pozdrawiam.

 23. duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek 

  1. Has

   Has

   duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek duzy ciulek 

 24. cześć ospanno :)

  1. piterrossopl

   piterrossopl

   elo dodaj do odc

    

 25. jak mam pisac na chacie

   

 26. OSPANNO NIEWIEM JAK WBIĆ NA TEN GUPI SERWER PISZE GOTORP.PL I NICNIEMA

   

 27. pomozesz naprawic ten blad jak instaluje to jest 100% i -> screen bledu https://imgur.com/a/na9H7

 28. pomozesz naprawic ten blad jak instaluje to jest 100% i -> screen bledu https://imgur.com/a/na9H7

 29. Co z moim podaniem ?

   

 30. Gdzie aplikować do wh?

   

 1. Załaduj więcej aktywności