Welcome to Polski serwer roleplay - gotorp.pl

Zarejestruj się aby w pełni korzystać z naszego Forum.

 • Ogłoszenia

  • 2K

   APLIKACJE NA TRIAL SUPPORT   27.01.2018

   Wymagania:
   Ukończone 18 lat.
   Kultura osobista.
   Sprawny i dobrej jakości mikrofon.
   Doświadczenie w obsłudze forum IPS/WoltLab.
   Doświadczenie w obsłudze TeamSpeak3. Znajomość Regulaminów FORUM/IN-GAME/TEAMSPEAK3/VOICE IN-GAME.

     [ Wzór do skopiowania i wklejenia oraz wysłania na kontakt@gotorp.pl ]   Imię:

   Imię, Nazwisko postaci in-game: Nazwa na Discord: Data urodzenia: Jak długo jesteś na naszym serwerze?: Opowiedz o sobie(Hobby, czym się zajmujesz): Dlaczego chcesz dołączyć do Supportu?: Twoje doświadczenie: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić naszemu Community dziennie?: Dlaczego akurat Ty?: Co wniesiesz swoim członkostwem do naszego Community?:     Wysyłajac podanie, składam deklarację iż jestem zapoznany z powyższymi wymaganiami i spełniam ich warunki oraz będę przestrzegał zasad panujących w Community, nie będę nadużywał swojej władzy.

                                                                                                                                                                           Podpis składającego wniosek
                                                                                                                                                                                                ........................

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. [UB] John Brown

  Z tego co mówił Filip to broń tą chowałeś u siebie w mieszkaniu i on sam to nawet sprawdzał.
 3. [UB] John Brown

  Imie, Nazwisko (IC):John Brown Data nadania bana:21.03.2018 Powód bana: Nie odłożyłem broni na nowej postaci i miałem za dużo wyciągniętej. Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argumenty): Po prostu miałem za dużo wyciągniętej broni na poprzedniej postaci, zapomniałem o regulaminie, że jest to bug using... No i pojechałem zmienić wygląd postaci, pracę, Filip mnie zapytał o broń i uświadomił, że powinienem oddać od razu. Powiedziałem mu żeby mi ją zabrał, ale bana i tak wyłapałem... Swoją prośbę motywuje tym, że jestem od tygodnia i po prostu nie zwróciłem uwagi, że trzeba tą broń zdać. Następnej takiej sytuacji nie będzie.
 4. [PRZYJĘTE]The Lost MC

  Późnym popołudniem dnia 21 marca 2018 roku, do klubu zadzwonił telefon z wieścią od informatora spoza miasta, że widział furgonetkę w okolicach Paleto Bay która prawdopodobnie przewozi broń oraz amunicję do pobliskiego sklepu z bronią. Informator podał dokładne miejsce w którym ostatni raz widział pojazd. Ekipa stwierdziła, że nie ma co czekać, wsiedli na swoje motocykle zabrali swoją klubową furgonetkę i udali się w miejsce wskazane przez informatora. Informacja okazała się być prawdą, w pobliskim tuneli zajechali drogę furgonetce i ostrzelali, kierowca wpadł w panikę i zjechał z drogi uderzając w ścianę. Zagrozili mężczyźnie utratą życia, kazali mu opuścić pojazd i otworzyć tylne drzwi furgonetki natomiast ten stwierdził, że nie posiada do nich dostępu, jedyną osobą która jest uprawniona do otwarcia tych drzwi i ma do nich klucze jest jego szef który miał na niego czekać na miejscu rozładunku. Po kilkunastu minutach zastraszania kierowcy i nieudanej próbie zdobycia kluczy do bagażnika, jeden z członków klubu postanowił użyć ładunków wybuchowych którymi wyważy drzwi pojazdu. Umieścił je na tyle pojazdu i uruchomił zapłon. Po udanej próbie wysadzenia drzwi furgonetki, zaczęto przeładowywać towar do busa klubowego, a niewygodnego kierowce postanowiono odstrzelić. Po zabójstwie i kradzieży musieli pozbyć się zwłok oraz furgonetki, najlepszym rozwiązaniem było wrzucenie ciała do pojazdu i zepchnięcie do w przepaść. Wsadzili zwłoki do bagażnika, zepchnęli z urwiska, nieoczekiwanie pojazd gdy spadł na dół urwiska stanął cały w płomieniach. Po dokonaniu zbrodni i kradzieży, nie czekając za niczym rzucili się do ucieczki, na szczęście w okolicy nie zauważyli świadków i szybko wtopili się w sznur samochodów na autostradzie nieopodal. Droga do miasta przebiegła bez żadnych komplikacji, nie zwracając na siebie uwagi dojechali z całym towarem do swojego magazynu na obrzeżach miasta, gdzie zostawili cały towar. Po całym zajściu, z krwią na rękach wrócili do klubu by obmyślić plan w jaki sposób spieniężyć skradziony towar, tak aby dowiedziało się o tym jak najmniej osób w mieście ---------------- CIĄG DALSZY NASTĄPI...
 5. Imię: Maksymilian Wiek: 12 Nazwa na Discordzie: niemam Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: RP polega na odgrywaniu życia.Na przykład pracować itp. Doświadczenie w RP: Grałem tylko w Gta san andreas. Dlaczego Ty?: Lubię odgrywać życie postaci. pracować na przykład zrobić prawo jazdy. Kilka słów od siebie: Jestem dobrym graczem, ponieważ nie wyzywam innych graczy.Jestem po prostu Graczem. IC Imię i nazwisko postaci: Lukas Desanto Wiek postaci: 23 Historia postaci: Po słynnej Masakrze w dniu świętego Walentego jaka miała miejsce 14 lutego 1929 r., Lukas Desanto za namową innych wpływowych gangsterów tamtych czasów m.in. Lucky Luciano, Johnny'ego Torrio i Meyera Lansky'ego (podczas słynnej konferencji w Atlantic City) – dla uspokojenia opinii publicznej – udał się na krótki pobyt w więzieniu za nielegalne posiadanie broni, Tony Accardo wszedł w skład triumwiratu mafii chicagowskiej obok: Jake'a „Greasy Thumb” Guzika i Franka Nitti. W 1931 roku Al Capone został skazany na 11 lat pozbawienia wolności za oszustwa podatkowe. Pozycja Tony'ego w strukturach mafii ulega wzmocnieniu. Po śmierci samobójczej Franka Nittiego w 1943 roku (obawiał się wyroku sądowego) Tony objął formalne przywództwo w mafii chicagowskiej, które dzielił ze swoim przyjacielem Paulem Riccą (rzadki przypadek w świecie przestępczym). Nigdy nie wystąpili przeciwko sobie i nawzajem się uzupełniali nawet wtedy, gdy Ricca odsiadywał wyrok w więzieniu. Twój pomysł na grę/postać: Moja postać zostanie gangsterem. Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Do podstawowych schematów kina gangsterskiego należy m.in. opowieść o karierze gangstera i jego upadku lub historia śmiałego napadu[1], rywalizacja gangów, oskarżenie niewinnego człowieka o zbrodnię[2], opis losów dwóch przyjaciół z dzieciństwa, którzy inaczej budują swoje życie, lecz pozostają sobie bliscy[3], postać emerytowanego gangstera[4]; bardzo rzadko pojawia się też schemat nawróconego przestępcy[5]. Biografie bohaterów filmu gangsterskiego zawierają często trudne dzieciństwo w biedzie i zaniedbaniu, które postacie te próbują często sobie zrekompensować[6]. Filmowy gangster najczęściej unika kobiet, ucieka od udomowienia i ogranicza się przeważnie jedynie do przelotnych związków[7]. Akcja rozgrywa się zazwyczaj w mieście, ukazanym jako przestrzeń wypełniona złem, zepsuciem i korupcją, ściągająca zgubę na bohaterów[5]. Akcja filmu kończy się najczęściej śmiercią głównego bohatera[1]. Do typowych elementów takiego kina należą nocne kluby, samochody, telefony, ciemne ulice i duże znaczenie broni w życiu bohaterów[5][6].
 6. OOC Imię: Jakub Wiek: 19 Nazwa na Discordzie: Piana.gotorp.pl Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?:RP to jest wcielanie się przez gracza w daną postać i odgrywanie scen z normalnego życia np. policjanta. Doświadczenie w RP: Niestety moje doświadczenie w RP jest zerowe , chyba że live u "Ospanno" się liczą.Za to duże doświadczenie w GTA Online na Ps4. Dlaczego Ty?: Dlaczego ja ? Ja ponieważ od 2 miesięcy interesuje się RP i mam pomysł na biznes.Nie mam zamiaru wprowadzać patologicznych zachowań. Kilka słów od siebie: Bardzo pragnę dostać się na serwer i będzie mi bardzo miło jeśli się dostanę.Mam wiele pomysłów na urozmaicenie realnej rozgrywki. IC Imię i nazwisko postaci: Andre Martinez Wiek postaci: 21 Historia postaci:Andre Martinez urodził się w Hiszpanii a dokładniej w Maladze 21 lat temu(ur.13 czerwca 1997r.) .Już w wieku 7 lat Andre został półsierotą,gdy zmarła mu matka w wypadku kolejowym .Babci nie miał ,zmarła przed jego narodzinami.Ojciec i dziadek go wychowywali.Martinez uczył się pilnie,lecz wagarował razem ze swoją dziewczyną Mariną.Ukończył hiszpańską szkołę pomyślni i rozpoczął kursy mechaniczne.Krótko po ukończeniu kursów Marina wyjechała.Po ukończeniu związku w wieku 20 lat Andre zaczyna pracować w supermarkecie ,gdzie jest światkiem napadu na sklep. Po napadzie Andre postanowił zwolnić się z pracy.Krótko po napadzie na raka umiera jego ojciec. i Andre wyjeżdża w celach zarobkowych do Los Santos ponieważ potrzebuje pieniędzy na operacje dla dziadka którego tak bardzo kocha. W wieku 21 lat Andre ląduje na lotnisku w Los Santos i idzie szukać pracy.Zapisuje się do akademii policyjnej"LSPD".Po dwóch miesiącach młodziutki Martinez bierze kredyt na operacje dla dziadka, która kończy się pomyślnie.Dalej Andre ochoczo pracuje w policji w LS ponieważ miasto jest dla niego piękne.Jego marzeniem jest kupić Mercedesa G-Klasę dla dziadka a dla siebie Dukes ale wie że ma do spłacenia kredyt na 60 tysięcy $. Twój pomysł na grę/postać: Andre ma marzenie zostać policjantem w Los Santos.W dalszym etapie rozwoju Andre dorabia się na auto terenowe i otwiera szkołę "offroadową".Ponadto wplątuje się w nielegalne interesy z częściami samochodowymi. Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Andre poznaje Johna z którym szybko się zaprzyjaźnia.Po dwóch miesiącach John znika bez śladu.Zaniepokojony Andre zbiera ekipę policjantów i zaczynają poszukiwania.Okazuje się że John zarabiał na życie nielegalnie kradnąc auta bogaczy.Policjanci wpadają na trop i jadą przeszukać magazyn aut.Ekipa gliniarzy wchodzi na teren magazynu i zaczyna się ostrzał na gang.Gdy Andre z ekipą wystrzelali wszystkich,zajrzeli do spalonej ciężarówki.To był szok! W środku były zwłoki spalonego Johna.Martinez nie mógł się pogodzić z tym co zobaczył.Zaczął się obwiniać gdy nagle został postrzelony w biodro i zemdlał.Gdy trafił do szpitala konieczna była operacja i przeszczep nerki.Po miesiącu pobytu na zwolnieniu Andre wrócił do policji i kontynuował karierę.
 7. [UB] Matt Evans

  Imie, Nazwisko (IC): Matt EvansData nadania bana: 21.03.2018Powód bana: Stream hunting Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argument): Przyznaje się zrobiłem stream hunting wczorajszego dnia. zaczęło się to wszystko gdy chciałem pojechać po bawełnę, ponieważ dorabiam jako krawiec, podczas gdy sam mam stałą pracę. Oczywiście jak zwykle musiałem o czymś zapomnieć a mianowicie zapomniałem o specjalistycznym stroju bez którego nie mogę zbierać bawełny jako że minąłem grupkę motocyklistów i przypomniało mi się że Ospanno na nowej postaci założył takową grupkę od razu sprawdziłem czy ma (livea). A z rajci tego że na live było opóźnienie zobaczyłem się na filmie. Jako że chciałem być na live pośledziłem Ospanno do miasteczka w sandy po czym przypomniało mi się, że jest to stream hunting wnet wyłączyłem streama i nie wiedziałem co robic miałem jednak nadzieje że wszystko ucichnie a mój błąd zostanie zapomniany jednakże spotkałem na parkingu Poli-ego który poinformował mnie o tym co zrobiłem jednak że wiedziałem już o swoim błędzie zmartwiłem się jeszcze bardziej ale z racji tego że dzisiaj nikt już o tym nie pamiętał przynajmniej tak myślałem liczyłem na tą że mój fail nie będzie już rozpatrywany i przypominany. Z racji tego, że jestem nowy na serwerze(około 1 miesiąca) mam nadzieję że dacie mi pierwszą i ostatnią szansę obiecuje, że to się nigdy więcej nie powtórzy. Liczę na przychylne rozpatrzenie mojej prośby, pozdrawiam Matt
 8. Prósba o Unbana

  Prośba o unbana! Imie, Nazwisko (IC): Patrick Sanchez Data nadania bana: 2018-03-21 20:15 Powód bana: MG Dlaczego mielibyśmy Cię odbanować?(Podaj konkretny argument): Ponieważ nie było mnie wtedy w grze (mam dowód: artykuł o motocykliscie). Pisząc artykuł dostałem informacje o tym abym przyjechał na komendę bo podobno był jakis problem. Odpaliłem więc gre i udałem się na komendę. Zamieniłem kilka słów z policjantem ponieważ chciałem wraz z kolega dowiedzieć co działo się na miescie. po krótkiej rozmowie wróciłem do samochodu zminimalizowałem grę i pisałem artykuł dalej. Po wejsciu do gry pisało że zostałem zbanowany za MG. Z początku nie wiedziałem o co chodzi lecz po wbiciu na discorda dowiedziałem się chodziło o to że na czacie ooc o 19:55 pisało że dwóch policjantów dostało CK, bana dostałem zas około 20:15. Powodem bana było to że 18 minut po CK 2 policjantów (o czym nie wiedziałem bo robiłem grafikę do artykułu) na komendzie padło pytanie nie z moich ust ''CZY MOŻE KTOS UMARŁ W OSTATNIM CZASIE?''. Jak dla mnie jest to niesłuszny ban ponieważ nie było mnie wtedy w grze a dostałem jedynie informacje aby przyjechać na komendę i stałem obok. Naprawdę bardzo miło gra mi się na tym serwerze tym bardziej tworząc frakcje Weazel News i nie chciałbym kończyć przygody na tym etapie. Tak więc bardzo przepraszam za przyjazd na komendę,
 9. Dzisiaj
 10. NEWS #16 Wczoraj podczas patrolu LSPD zauważono obok szpitala znaleziono leżący motor na środku drogi. Znaleziono również osobę leżącą na chodniku (była nieprzytomna). Okazało się że osoba leżąca miała wypadek i uderzyła głową w drewniany słup. Policja wezwała ambulans i udzieliła pierwszej pomocy. Okazało się, że motocyklista miał szczęście, ponieważ prawie nic mu się nie stało jak twierdzi policja. REKLAMA
 11. NEWS #16 Dziś w centrum Los Santos można było spotkać jelonka, który najprawdopodobniej się zgubił. Z relacji świadków wiemy, że zwierzę nie stwarzało większego zagrożenia. Ostatecznie mieszkańcy miasta znaleźli jelonka na parkingu, od razu wezwali odpowiednie służby. Jako pierwsi zjawili się Rangersi którzy próbowali schwytać zwierzę i wywieść je poza obręby miasta gdzie będzie bezpieczniejsze. Niestety nie obyło się bez uśpienia zwierzątka. Straż leśna informuje, że jeśli ktoś zobaczy dziką zwierzynę w mieście od razu ma zadzwonić na służby specjalne . Ostatecznie wszystko zakończyło się dobrze. REKLAMA
 12. Lost Moskitoz

  Podpisuję się pod przedmówcą, inne aplikacje projektów zarobkowych też nie są wykonane na specjalnie wysokim poziomie chyba, że za wysoki poziom uznawane na forum jest wyjustowanie tekstu i scentrowanie obrazków. Według mnie najważniejszy jest przekaz, treść zawarta. Powinno być to wszystko czytelne i z sensem, taka jest ta aplikacja, a czy się przyjmie ten projekt zarobkowy to weryfikuje to poziom RP osób odgrywających akcje z nim związane.
 13. (( Aha to ok, nie wiedziałem że na tej postaci też w jakiś sposób))
 14. chyba nie, bo leonardo też był szefem nieruchomości
 15. Nie... On mu tak powiedział: Patrz zapis z live.
 16. ((Były właściciel agencji nieruchomości? Chyba postacie pomyliłeś. ))
 17. Lost Moskitoz

  Przepraszam nie wiedziałem ze został spalony ten dom, a co do projektu to wybaczcie ale pierwszy raz to pisze i inne projekty wyglądają w ten sam sposób.
 18. Lost Moskitoz

  Saperos nie wiem czy wiesz ale Derkjee prowadzi aktualnie Lostow a to jest tylko projekt zarobkowy dla jego organizacji
 19. Lost Moskitoz

  Derkjeee i Vanderek czy wy nie możecie odczekać tygodnia bez tworzenia org/projektów dla org dla mnie jest to nie zbędne organizacja tylko dla koki proszę was to już lepiej zrobić kartel który by się tym zajmował a co do rancza to miłej zabawy w odbudowie tak jak baśka napisała była akcja przez czerwonych spalili cały dom [jest w archiwum org]
 20. Lost Moskitoz

  Aplikacja zrobiona trochę bardzo na kolanie (mówiąc subtelnie). Pomysł i wykonanie MOŻE i będzie dobry, ale osobiście odrzuciłbym ją już za samo wykonanie. Mogłeś się bardziej postarać chłopaku..., bo estetyka i tej aplikacji świadczy tylko i wyłącznie o zaangażowaniu (czy też jego braku) oraz ogólnym podejściu do sprawy i szacunku do innych graczy. Skoro chcemy serwera na poziomie to sami dajmy coś od siebie i sprawmy, ażeby był wysoki.
 21. Lost Moskitoz

  Nie to że coś ale ten dom jest IC spalony Plus można było wziąć inne fotki
 22. Wczoraj
 23. Wykaż się na rozmowie kwalifikacyjnej
 24. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord. Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacja) oczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?". Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam. Trzymamy kciuki!
 25. NEWS #15 Właśnie dziś znaną dobrze firmę Los Santos Customs w której możesz stworzyć na nowo swój samochód przejął biznesmen, były właściciel agencji nieruchomości Leonardo Ospanno. Tak właśnie prezentuję się główna siedziba a zarazem główny salon Los Santos Customs. Więc jeżeli masz zamiar odpicować swoją furę to właśnie to miejsce jest dla ciebie idealne! REKLAMA
 26. OOC Imię: Arek Wiek: 18 Nazwa na Discordzie: SCREECH #8818 Co wiesz o RP? Co to jest, na czym polega?: Według mnie RP czyli Role Play jest to rozgrywka, która polega na jak najbliższym urzeczywistnieniu naszej gry. Wprost ujmując w takiej rozgrywce jesteśmy postacią, która jest w wirtualnym świecie ale świat ten jest oparty na naszych realiach i funkcjonuje na podobnych zasadach z tą różnicą, że jest to gra a nie rzeczywistość. Doświadczenie w RP: W swojej przeszłości miałem okazję grać na serwerach, w których tryb był przystosowany do rozgrywki RP. Ostatnimi czasy nie grałem zbytnio na takich trybach gry ze względu, że wraz z wiekiem maleje czas na takie przyjemności. Aczkolwiek przechodząc do sedna pytania miałem okazję grać na serwerach RP głównie w SAMPie. Szczerze mówiąc to nie miałem okazji grać na serwerach RP w innej grze niż SAMP. Dlaczego Ty?: Ponieważ wydaje mi się, że jestem osobą kompetentną do takiej rozgrywki. Wraz z moim dorastaniem stałem się osobą dojrzałą i potrafiącą zachować powagę. Myślę, że swoją osobą nie wniósłbym na serwer nic złego, nie sprawiam problemów, jeśli widzę, że ktoś traktuje coś poważnie to potrafię się do tego dostosować. Oczywiście wiem, że każdy nie może być non stop poważnym człowiekiem i dawka humoru nie zaszkodzi. Zdaje sobie sprawę, że projekt serwera nie przewiduje, żeby znalazły się w nim osoby, które by psuły rozgrywkę dlatego z jednego powodu się cieszę, ponieważ oznacza to, iż na serwerze panuje ład i porządek a ja bardzo takie klimaty lubię. Krótko mówiąc jestem osobą ogarniętą i lubię klimaty gier RP dlatego myślę, że nie wniósłbym złych emocji na serwer a wręcz przeciwnie. Kilka słów od siebie: Cóż, zaczynając może opowiem coś o sobie. Tak jak napisałem wyżej jestem Arek, pochodzę z okolic Lublina. Obecnie jestem w 3 klasie technikum na profilu Technik Informatyk. Swoją przygodę z grami rozpocząłem w dosyć młodym wieku, z roku na rok poznawałem nowe gry i nowe tryby rozgrywek. Niestety z czasem jak i z wiekiem zaczyna brakować czasu na rozgrywkę, dlatego też musiałem zrezygnować z wielu przyjemności jakie płyną z grania. Aktualnie również oprócz nauki zajmuje się produkcją muzyki, która do tej pory zgromadziła ponad pół miliona słuchaczy. Oprócz tego jestem DJem, gram na różnego rodzaju imprezach typu osiemnastki, wesela. Zajmuje się produkcją takiej muzyki jak Bass House, Fidget House. IC Imię i nazwisko postaci: Alex Gomes Wiek postaci: 28 lat (ur. 11.04.1989r.) Historia postaci: Alex urodził się w Chicago. Jest to miejscowość, w której możemy spotkać dużą ilość osób o polskich korzeniach, stąd też Alex od strony ojca ma polskie korzenie. Jego matka jest Amerykanką natomiast ojciec Polakiem. Główne lata młodości spędził dosyć przeciętnie. Był chłopakiem dosyć usportowionym, lubi uprawiać sport. Głównymi jego zainteresowaniami jest piłka nożna, motoryzacja oraz militaria. Przez 10 młodzieńczych lat grał w osiedlowym klubie piłkarskim z czego udało mu się zdobyć kilka tytułów. Po zakończeniu nauki podstawowej wybrał się na studia prawnicze, stąd też jego wiedza jest dosyć spora na temat działania amerykańskich kodeksów i praw. Przed rozpoczęciem studiów przeprowadził się samemu do Los Santos gdzie wybrał swoją drogę na studia. Były to studia niestacjonarne, dlatego też w międzyczasie zdołał zatrudnić się w korporacji działającej na rzecz marketingu w mieście. Jego zadaniem było wyszukiwanie sklepów, w których prawo nie było przestrzegane. Po zakończeniu studiów i uzyskania tytułu prawnika, Alex zdecydował na otworzenie swojej własnej kancelarii prawnej, w której miał już klientów ze poważne kryminalne przestępstwa jak i zwykłe omyłkowe sprawy sądowe. Rok po otworzeniu działalności Alex znalazł kobietę w swoim typie, z którą zamieszkał w Los Santos. Twój pomysł na grę/postać: Z historii mojej postaci możemy się dowiedzieć, że Alex interesuje się prawem i kodeksem karnym USA, dlatego też w moim pomyśle uwzględniam Alexa jako postać należącą do służb umundurowanych i uzbrojonych formacji służącej społeczeństwu i przeznaczonej do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa publicznego. Gomes jest osobą, która wie sporo na temat militarii i chce to zainteresowanie rozwinąć do czegoś więcej, aby służyło to jemu jak i bezpieczeństwu innym. Moja postać nie miała kryminalnej przeszłości a wręcz przeciwnie. Wiąże się to z jego przeszłością, w której mocno trzymał się prawa i wie na jego temat dosyć sporo. Opisz jedną kreatywną akcję IC, którą chciałbyś/chciałabyś rozegrać z udziałem Twojej postaci: Cóż, może to nie będzie dosyć kreatywne, ale chciałbym rozegrać moją postacią coś w stylu eskorty bardzo ważnej osoby, typu przykładowo; prezydent. Mimo, że nie jest to coś niesamowitego to kręcą mnie tego typu akcje, w których występują uzbrojone formacje i podczas akcji przebywa osoba o wysokim priorytecie. Innym pomysłem na rozegranie akcji byłaby dla mnie akcja antyterrorystyczna, w której głównym zadaniem jest odbicie zakładników pojmanych przez terrorystów. Pozdrawiam, Arek
 27. Twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Przed Tobą drugi etap rekrutacji, mianowicie rozmowa kwalifikacyjna. Przed podejściem do rozmowy zapoznaj się dokładnie z tym tematem: Rozmowa kwalifikacyjna - Zasady W celu odbycia rozmowy kwalifikacyjnej zapraszamy na nasz serwer Discord. Wyślij na Discordzie link do Twojego podania na kanale #rangi-dla-zaakceptowanych-podan aby otrzymać odpowiednią rangę na serwerze Discord. Następnie po otrzymaniu rangi (Twoja grupa użytkownika zmieni się automatycznie na @Rekrutacja) oczekuj na kanale głosowym: #Poczekalnia - Rozmowy wstępne Ponieważ z każdym dniem mamy coraz więcej pracy, a coraz mniej czasu - uszanuj to, nie spamuj nikomu z administracji badź z supportu wiadomościami "Kiedy będzie rozmowa?". Przed rozmową proszę o dokładnie przeczytanie regulaminu oraz wszystkich poradników na forum aby zaoszczędzić czasu sobie i nam. Trzymamy kciuki!
 1. Załaduj więcej aktywności